Επιχειρηματικά «σοφτ σκιλς»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: papasmurf και 31 επισκέπτες

Μπορείτε να επιβιώσετε σε περιβάλλον σκληρού ανταγωνισμού;

Ναι.
4
36%
Όχι, είμαι ελ.
7
64%

Σύνολο ψήφων : 11

Δημοσίευσηαπό Kommissar Lohmann » Ιανουάριος 27th, 2018, 3:35 pm

έχετε, ελ;

Εικόνα
Είμαι ανθεκτικός. Στα σύνορα με την Τουρκία δεν μπορούσαμε να προχωρήσουμε περαιτέρω. Για τρεις ημέρες δεν είχαμε φαγητό.

http://employ-refugees.de/#soft-skills
Kommissar Lohmann
Casual Poster

Δημοσ.: 972
Εγγραφη: Ιούλιος 7th, 2014, 9:30 pm
Το μέλος Kommissar Lohmann, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Επιχειρηματικά «σοφτ σκιλς»

Δημοσίευσηαπό Μαυροβασίλης » Ιανουάριος 27th, 2018, 4:44 pm

και αηνσατζμπεραητ, να τα λέμε αυτά
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου
Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Maniac poster

Δημοσ.: 12408
Εγγραφη: Ιούλιος 23rd, 2005, 11:14 pm
Το μέλος Μαυροβασίλης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Ιανουάριος 27th, 2018, 11:19 pm

Αϊνφαχ!
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2697
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Zaratul1234 » Ιανουάριος 28th, 2018, 1:38 am

Απάντησα:
οχι , είμαι ελ.
Άβαταρ μέλους
Zaratul1234
Fast poster

Δημοσ.: 1621
Εγγραφη: Δεκέμβριος 27th, 2015, 1:09 pm
Το μέλος Zaratul1234, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Kommissar Lohmann » Ιανουάριος 28th, 2018, 2:24 pm

stressresistant.jpg

ΥΓ. Τα 4 ελληνόφωνα τρολ, που χωρίς την εξάρτησή τους από σόι/κράτος/ευρω-δανεικά κατά πάσα πιθανότητα ούτε καν ίντερνετ δε θα είχαν, θα έπρεπε να ντρέπονται.
Kommissar Lohmann
Casual Poster

Δημοσ.: 972
Εγγραφη: Ιούλιος 7th, 2014, 9:30 pm
Το μέλος Kommissar Lohmann, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Ιανουάριος 28th, 2018, 4:35 pm

Με το ιδιο πουκαμισο τους εντυσαν ολους; Τι διαφορα εχει η καμπανια απο τα ρεπορταζ της λιφο που εξωραιζουν Αλβανους;
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2697
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τζακ Πάλανς » Ιανουάριος 28th, 2018, 4:37 pm

Eυρώπη=πολιτισμός
black_paint έγραψε:είσαι μισογύνης

Yoga Girl έγραψε:είσαι μισογύνης

Άβαταρ μέλους
Τζακ Πάλανς
Maniac poster

Δημοσ.: 11207
Εγγραφη: Οκτώβριος 10th, 2012, 6:22 pm
Το μέλος Τζακ Πάλανς, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Dwarven Blacksmith » Φεβρουάριος 1st, 2018, 1:05 am

Πιστεύετε ότι τα σοφτ σκιλλς διδάσκονται ή είναι κάτι που διαμορφώνεται κατά 90% πριν την ενηλικίωση;
*Ode to Joy intensifies*
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Extreme poster

Δημοσ.: 33431
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 3rd, 2011, 12:00 am
Τοποθεσια: Maiore Patria
Το μέλος Dwarven Blacksmith, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Φεβρουάριος 1st, 2018, 1:43 am

Τα πάντα μαθαίνονται εφόσον υπάρχει growth mindset
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Crazy poster

Δημοσ.: 5116
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:02 am

Αν το ερωτημα ειναι εαν εχω αντεξει τριημερο χωρις φαγητο και χωρις καταλυμα οπως και εαν εχω αντεξει σε πολυημερες κρατησεις και ζορικες ανακρισεις, η απαντηση ειναι ναι και ναι, αλλα εχω κανει ακομα πιο ζορικα πραγματα.
Μη μου άπτου
Casual Poster

Δημοσ.: 504
Εγγραφη: Ιανουάριος 15th, 2018, 10:38 am
Το μέλος Μη μου άπτου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τζακ Πάλανς » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:35 am

Μη μου άπτου έγραψε: Αν το ερωτημα ειναι εαν εχω αντεξει τριημερο χωρις φαγητο και χωρις καταλυμα οπως και εαν εχω αντεξει σε πολυημερες κρατησεις και ζορικες ανακρισεις, η απαντηση ειναι ναι και ναι, αλλα εχω κανει ακομα πιο ζορικα πραγματα.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Τζακ Πάλανς
Maniac poster

Το μέλος Τζακ Πάλανς, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:41 am

καλως τον αυτιστικο παππου
Μη μου άπτου
Casual Poster

Το μέλος Μη μου άπτου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τζακ Πάλανς » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:47 am

Μη μου άπτου έγραψε: καλως τον αυτιστικο παππου

Από την απάντηση είναι ξεκάθαρη η έλλειψη σοφτ σκιλ, δεν κάνεις για ανειδίκευτη εργάτρια στην Γερμανία.

Άβαταρ μέλους
Τζακ Πάλανς
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:54 am

οχι αλλα εσενα σ εκανα με τη μια υφισταμενο μου. Τραβα φερε μου ενα καφε τωρα.
Μη μου άπτου
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Φεβρουάριος 1st, 2018, 3:03 am

Τζακ Πάλανς έγραψε:
Μη μου άπτου έγραψε: Αν το ερωτημα ειναι εαν εχω αντεξει τριημερο χωρις φαγητο και χωρις καταλυμα οπως και εαν εχω αντεξει σε πολυημερες κρατησεις και ζορικες ανακρισεις, η απαντηση ειναι ναι και ναι, αλλα εχω κανει ακομα πιο ζορικα πραγματα.

Εικόνα

:smt005 :smt005
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29813
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: papasmurf και 31 επισκέπτες