Σοκ στην ΕΛΑΣ-Απότακτος αστυνομικός επαγγελματίας-δολοφονος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: crestfallen, Gordian Knot, jimdenin, lakis66, vantono και 29 επισκέπτες

Σοκ στην ΕΛΑΣ-Απότακτος αστυνομικός επαγγελματίας-δολοφονος!

Δημοσίευσηαπό ITwasntME » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:00 pm

Ηρθε η αναπτυξη .Εξαγουμε και....δολοφονους !

Έλληνας απότακτος αστυνομικός συνελήφθη στα Τίρανα και κατηγορείται για τη δολοφονία Αλβανού μεγαλέμπορου ναρκωτικών.

Εικόνα

Σύμφωνα με την αλβανική αστυνομία πρόκειται για τον Ε.Ε. που υπηρετούσε έως το 2012 στις ειδικές δυνάμεις και είχε εκδιωχθεί από το σώμα της ΕΛΑΣ για εμπλοκή σε υποθέσεις διακίνησης ναρκωτικών.

Ο αρχηγός της Αστυνομίας Τιράνων, Αρντιάν Βελίου είπε ότι πρόκειται για επί πληρωμή δολοφονία (εκτέλεση συμβολαίου θανάτου) με θύμα τον σαραντάχρονο Ντέβις Κάσμι, μέλος μιας από τις θεωρούμενες ως τις πιο σκληρές αλβανικές συμμορίες διακίνησης ναρκωτικών διεθνώς.

Ο Έλληνας φερόμενος ως εκτελεστής είχε και δυο Αλβανούς συνεργούς, στα σπίτια των οποίων στα Τίρανα βρέθηκε από την αστυνομία οπλισμός.

Κατά την αστυνομία η όλη υπόθεση αφορά σε ξεκαθάρισμα λογαριασμών μεταξύ μελών κυκλωμάτων διακίνησης ναρκωτικών.

Πηγή πληροφοριών: ΑΠΕ[*]
Μακάριοι οι Κομμουνισται τω Πνεύματι
Άβαταρ μέλους
ITwasntME
Crazy poster

Δημοσ.: 6149
Εγγραφη: Μάιος 18th, 2013, 11:54 am
Το μέλος ITwasntME, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Σοκ στην ΕΛΑΣ-Απότακτος αστυνομικός επαγγελματίας-δολοφο

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:09 pm

τουλαχιστον δεν εφαγε καναν αθωο, ενα καθαρμα πρεζεμπορα εφαγε
ποιος ειναι χειροτερος, ενας εκτελεστης που καθαριζει τετοια ατομα η ενας δικηγορος που τους βγαζει εξω;
Μη μου άπτου
New poster

Δημοσ.: 473
Εγγραφη: Ιανουάριος 15th, 2018, 10:38 am
Το μέλος Μη μου άπτου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εμπεδοκλής » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:14 pm

Δύο σχόλια.
1. Για να είναι απότακτος του 2012, σοσιαλιστικό διορισμό του ΠΑΣΟΚ μου μυρίζει.
2. Κλαίω για το φόνο ενός άξιου τέκνου μεγαλωμένου με τα ιδανικά του Εμβέρ Χότζα...
Je suis Tsimtsili
Άβαταρ μέλους
Εμπεδοκλής
Maniac poster

Δημοσ.: 16995
Εγγραφη: Νοέμβριος 12th, 2011, 4:22 pm
Το μέλος Εμπεδοκλής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ITwasntME » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:14 pm

Που τον εβαλε να τον φαει αλλο καθαρμα..... στο ανταγωνισμου τους για τον ελεγχο της αγορας .Οποτε business as usual
Άβαταρ μέλους
ITwasntME
Crazy poster

Το μέλος ITwasntME, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:16 pm

οι μαφιοζοι ειναι σαν τους διανοουμενους, μονο μεταξυ τους τρωγονται
Μη μου άπτου
New poster

Το μέλος Μη μου άπτου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΠΑσοκ στην ΕΛΑΣ-Απότακτος αστυνομικός -δολοφονος!

Δημοσίευσηαπό ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:19 pm

Re: ΠΑσοκ στην ΕΛΑΣ-Απότακτος αστυνομικός -δολοφονος!
ΠόθοιΕνόςΚΚΟΥΕ
migisukhoi έγραψε:Στηρίζουμε την Ισλαμοποίηση των Δυτικών Καπιταλιστικών Ιμπεριαλιστικών Αποικιοκρατικών χωρών

Επιχειρήματα ενόςΔΗΜΟΚΡΑΤΗ
black_paint έγραψε:αν σε ειχα μπροστα μου θα ψαχνες για ορθοδοντικο κυριακατικα.
Άβαταρ μέλους
ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
Fast poster

Δημοσ.: 4678
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2017, 11:01 pm
Τοποθεσια: Πα(σο)κιστάν του πγοοδευτικού τόξου
Το μέλος ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εμπεδοκλής » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:21 pm

ITwasntME έγραψε: Που τον εβαλε να τον φαει αλλο καθαρμα..... στο ανταγωνισμου τους για τον ελεγχο της αγορας .Οποτε business as usual

Ο οποίος κάθισε στα θρανία των σχολείων του Εμβέρ. Τι να λέμε τώρα; Εδώ ο εγγονός του σοσιαλιστή Εμβέρ είναι ναρκέμπορος...
Je suis Tsimtsili
Άβαταρ μέλους
Εμπεδοκλής
Maniac poster

Το μέλος Εμπεδοκλής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Κοκομπλόκο » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:21 pm

Μη μου άπτου έγραψε: οι μαφιοζοι ειναι σαν τους διανοουμενους, μονο μεταξυ τους τρωγονται

Καλό!
Κοκομπλόκο
Fast poster

Δημοσ.: 1631
Εγγραφη: Δεκέμβριος 18th, 2017, 6:32 pm
Το μέλος Κοκομπλόκο, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ITwasntME » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:53 pm

Ελληνικο εξαγωγιμο προιον

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Ο 41χρονος είχε αποταχθεί από το σώμα της Ελληνικής Αστυνομίας από το 2012 καθώς είχε διαπιστωθεί πως είχε εμπλοκή με διακίνηση ναρκωτικών ( ωωω πεφτουμε απο τα συννεφα ) ενώ τα αλβανικά ΜΜΕ υποστηρίζουν πως είχε καταδικαστεί και στην Γερμανία για παρόμοιες υποθέσεις

http://www.enikos.gr/international/5586 ... atias-ekte
Άβαταρ μέλους
ITwasntME
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 9:57 pm

τα τατου του ειναι αρκετα επαναστατικα θα ελεγα
στη φατσα μου μοιαζει με καποιο μασιστα απο βιντεοκασετα των 80ς
δε θυμαμαι ονομα
Μη μου άπτου
New poster

Δημοσίευσηαπό Black Lion » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 10:32 pm

Πέφτουμε από τα σύννεφα.....
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
Black Lion
Fast poster

Δημοσ.: 3832
Εγγραφη: Αύγουστος 13th, 2012, 6:02 pm
Το μέλος Black Lion, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εμπεδοκλής » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 10:37 pm

Μη μου άπτου έγραψε: τα τατου του ειναι αρκετα επαναστατικα θα ελεγα
στη φατσα μου μοιαζει με καποιο μασιστα απο βιντεοκασετα των 80ς
δε θυμαμαι ονομα

Αύριο θα ανακαλύψουμε ότι ήταν και σοσιαλιστής. Τότε θα δούμε και κωλοτούμπες από το νηματοθέτη...
Je suis Tsimtsili
Άβαταρ μέλους
Εμπεδοκλής
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Μη μου άπτου » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 10:43 pm

δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι ο λενιν η ο σημαδεμενος στο μπρατσο του
η διατροφη του στο μεταξυ παιζει να ναι μονο τρενμπολον και κοκα
Μη μου άπτου
New poster

Δημοσίευσηαπό ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 10:45 pm

Εμένα πάντως μου φαίνεται κομμουνιστικοφέρνων .
Τα τατού είναι της επαναστατικής προόδου.
Είπαμε, παΣΟΚ στην ΕΛΑΣ.
ΠόθοιΕνόςΚΚΟΥΕ
migisukhoi έγραψε:Στηρίζουμε την Ισλαμοποίηση των Δυτικών Καπιταλιστικών Ιμπεριαλιστικών Αποικιοκρατικών χωρών

Επιχειρήματα ενόςΔΗΜΟΚΡΑΤΗ
black_paint έγραψε:αν σε ειχα μπροστα μου θα ψαχνες για ορθοδοντικο κυριακατικα.
Άβαταρ μέλους
ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
Fast poster

Δημοσ.: 4678
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2017, 11:01 pm
Τοποθεσια: Πα(σο)κιστάν του πγοοδευτικού τόξου
Το μέλος ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Nero » Φεβρουάριος 2nd, 2018, 10:46 pm

ITwasntME έγραψε: Σοκ στην ΕΛΑΣ

ITwasntME έγραψε:

Σύμφωνα με την αλβανική αστυνομία πρόκειται για τον Ε.Ε. που υπηρετούσε έως το 2012 στις ειδικές δυνάμεις και είχε εκδιωχθεί από το σώμα της ΕΛΑΣ για εμπλοκή σε υποθέσεις διακίνησης ναρκωτικών.

είναι σοκ που ένας αποτακτος με βεβαρημένο ποινικό μητρώο βρέθηκε μπλεγμένος σε υπόθεση δολοφονίας? :smt017
iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma ubi nulla nisi in armis spes est

A peaceful land,a quiet people

http://i.imgur.com/HB0fLMY.gif
Άβαταρ μέλους
Nero
Maniac poster

Δημοσ.: 18168
Εγγραφη: Ιανουάριος 23rd, 2014, 11:46 pm
Το μέλος Nero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: crestfallen, Gordian Knot, jimdenin, lakis66, vantono και 29 επισκέπτες