Οι κριτικές της ομάδας μασαμπούκας.

Συνταγές, φαγητά, γλυκίσματα, ποτά και cocktails (μόνο για χορτάτους).

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Re: Οι κριτικές της ομάδας μασαμπούκας.

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Νοέμβριος 20th, 2017, 2:15 pm

κριτικές δεν βλέπω και ανησυχώ.

δεν ήταν νοστιμο το φαγάκι?
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4930
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 20th, 2017, 2:17 pm

Naranjita έγραψε: κριτικές δεν βλέπω και ανησυχώ.

Μα κανείς δε μπορούσε για Παρασκευή και ακυρώθηκε, δε σας ενημέρωσαν; :roll:
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 33962
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Νοέμβριος 20th, 2017, 2:21 pm

τσουκ

εγώ δεν μπορούσα ούτως ή άλλως.....

:(
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4930
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 20th, 2017, 2:23 pm

Naranjita έγραψε: τσουκ

εγώ δεν μπορούσα ούτως ή άλλως.....

:(

Μάλλον γιαυτό.
Νομίζω οτι available ήταν μόνο ο ριτζέρι, εγώ και κάποιος άλλος μάλλον. Οπότε θα το κάνουμε άλλη φορά.

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Νοέμβριος 27th, 2017, 4:25 pm

Naranjita έγραψε: κριτικές δεν βλέπω και ανησυχώ.

Εγω δεν καταλαβα γιατι δεν εγινε. Τρια ατομα πηγαιναμε για παρα πολυ καιρο, τρια ατομα ημασταν και τωρα. Εχουμε παει και δυο.

Για να δουμε αυτη την Παρασκευη τι θα γινει. Αμα μπορουν παλι μονο τρια ατομα, μαλλον χλωμο να υποθεσω...

Μεχρι να δουμε και τις συμμετοχες, ισχυει το προηγουμενο μαγαζι;
Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11802
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό killerbee » Νοέμβριος 27th, 2017, 7:11 pm

Έχω πρόταση-βόμπα για το Πρωτοχρονιάτικο τραπέζι ...

Menu
Welcome
Veuve Clicquot Brut & gourmet bites
Πρώτο πιάτο
Χτένια Μαριναρισμένα με yuzu, κουμκουάτ και προσούτο
Champagne Veuve Clicquot La Grande Dame
Δεύτερο πιάτο
Ραβιόλι με καβούρι και σος καβουριού
Champagne Veuve Clicquot La Grande Dame
Τρίτο πιάτο
Αρνάκι confit με ριζότο παρμεζάνας και μανιτάρια
Chateau La Tour Melas 2015
Τέταρτο πιάτο
Στήθος πάπιας με chicory και πατάτες dauphinoise ή
Dry aged μοσχαρίσιο φιλέτο με gratin από αγκινάρες Ιερουσαλήμ
Chateau La Tour Melas 2015
Pre-dessert
Sorbet Movenpick
Dessert
Yiannis Manikis’ signature Red Velvet Cake
Κλείσιμο
Open Bar by Diageo Reserve Brands

Το "τραπέζι" θα διοργανωθεί από το "Aria Fine Catering" με επικεφαλής τον σεφ Γιάννη Μανίκη και εξαιρετικό σέρβις.
Ο χώρος είναι αυτός http://el.gallerytheimage.com/amalias/venue (Μέγαρο Λυκιαρδοπούλου,Βασιλίσσης Αμαλίας 36,Αθήνα/Σύνταγμα)
Επίσης θα υπάρχει ζωντανή μουσική/τραγουδίστρια https://www.youtube.com/watch?v=lyP6mDy8ob0
Ημερομηνία και ώρα προσέλευσης: Κυριακή 31 Δεκεμβρίου, 9.30μμ
Τιμή κατ' άτομο...τριακόσια τριάντα ευρώ (330 Ε)
killerbee
Fast poster

Δημοσ.: 1564
Εγγραφη: Φεβρουάριος 3rd, 2015, 3:29 am
Το μέλος killerbee, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 27th, 2017, 7:52 pm

ιβεντ της βεβ κλικο ειναι;

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Νοέμβριος 27th, 2017, 9:03 pm

Chicory... Χάθηκε να πούνε ραδίκια;..
Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11802
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό killerbee » Νοέμβριος 27th, 2017, 9:08 pm

Ερμής έγραψε: ιβεντ της βεβ κλικο ειναι;

Του χoντρού του FNL είναι το συγκεκριμένο "νταλαβέρι"...
killerbee
Fast poster

Το μέλος killerbee, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 27th, 2017, 9:12 pm

Αν είχε krug μπορεί να το σκεφτόμουν :lol:

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό killerbee » Νοέμβριος 27th, 2017, 11:33 pm

Ερμής έγραψε: Αν είχε krug μπορεί να το σκεφτόμουν :lol:

Από όσα έχω διαβάσει,ούτε μία φορά δεν έχει "παίξει" Κρουγκ στα διάφορα ηβέντ που έχουνε κάνει...
killerbee
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 27th, 2017, 11:39 pm

killerbee έγραψε:
Ερμής έγραψε: Αν είχε krug μπορεί να το σκεφτόμουν

Από όσα έχω διαβάσει,ούτε μία φορά δεν έχει "παίξει" Κρουγκ στα διάφορα ηβέντ που έχουνε κάνει...
Εκει δε ξέρω. Γενικά όμως παίζουν. Το λέω γιατί έχω πάει σε event με krug και μάλιστα σε χαμηλότερη τιμή σεταρισμενου μενού.

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Gunilla » Νοέμβριος 27th, 2017, 11:45 pm

killerbee έγραψε:
Ερμής έγραψε: ιβεντ της βεβ κλικο ειναι;

Του χoντρού του FNL είναι το συγκεκριμένο "νταλαβέρι"...
του Δεληγιάννη;
μη μιλάς έτσι για τον Πανουλη
I affect their imagination. It is the strongest power
Άβαταρ μέλους
Gunilla
Fast poster

Δημοσ.: 2648
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2016, 5:08 pm
Το μέλος Gunilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΛΕΩΝ » Νοέμβριος 27th, 2017, 11:47 pm

killerbee έγραψε:
Ημερομηνία και ώρα προσέλευσης: Κυριακή 31 Δεκεμβρίου, 9.30μμ
Τιμή κατ' άτομο...τριακόσια τριάντα ευρώ (330 Ε)

τζαμπα πραμα, λιγοτερο και απο την "ελεημοσυνη" του τσιπρα δηλαδη
«Θα έρθει ο καιρός που θα διευθύνουν τον κόσμο τα άναρχα και τα μπάλαλα, δηλαδή τα αναρχομπάλαλα»
Άβαταρ μέλους
ΛΕΩΝ
Extreme poster

Δημοσ.: 26555
Εγγραφη: Μάιος 26th, 2012, 10:43 am
Το μέλος ΛΕΩΝ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό killerbee » Νοέμβριος 28th, 2017, 12:12 am

Ερμής έγραψε:
killerbee έγραψε:
Ερμής έγραψε: Αν είχε krug μπορεί να το σκεφτόμουν

Εκει δε ξέρω. Γενικά όμως παίζουν. Το λέω γιατί έχω πάει σε event με krug και μάλιστα σε χαμηλότερη τιμή σεταρισμενου μενού.

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oι απατεώνες του FNL εάν δεν "παίξει" χορηγία,μασαμπούκα δεν γίνεται...Οπότε,ούτε πρόκειται ποτέ να "βγει" Κρουγκ,σε "ντίνερ ντε γκαλά"...Για ποιον λόγο να του δώσει τζαμπέ σαμπάνιες του χοντρού,ο εισαγωγέας ?????? (δεν ξέρω και ποιός εισάγει την Κρουγκ)
Ας βολευτεί με Βιβ Κλικό και Αρμάν ντε Μπρινιάκ...
killerbee
Fast poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Μαγειρική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες