Η χαρά του μπούλη.

Συνταγές, φαγητά, γλυκίσματα, ποτά και cocktails (μόνο για χορτάτους).

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Re: Η χαρά του μπούλη.

Δημοσίευσηαπό Πάρταλος » Δεκέμβριος 17th, 2016, 7:47 pm

Custom_F έγραψε: Μαγειρίτσα μόνο φρικασε! Μιαμμμμ! Παρταλε στη μπάντα!

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν κατάλαβες καλά,δικιά μου ειναι η μαγειρίτσα!Εγώ μαλώνω με τον παπά να τελειώνει γρήγορα,για να τρέξω σπίτι πρώτος :lol:
Φουριόζα επέστρεψες :wave:
We're just like other people: We love to sing, we love to dance, we admire beautiful women. We are human, and sometimes very human.
Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Fast poster

Δημοσ.: 2316
Εγγραφη: Ιούλιος 9th, 2012, 3:46 am
Το μέλος Πάρταλος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Δεκέμβριος 17th, 2016, 7:51 pm

Πάρταλος έγραψε:
Custom_F έγραψε: Μαγειρίτσα μόνο φρικασε! Μιαμμμμ! Παρταλε στη μπάντα!

Δεν κατάλαβες καλά,δικιά μου ειναι η μαγειρίτσα!Εγώ μαλώνω με τον παπά να τελειώνει γρήγορα,για να τρέξω σπίτι πρώτος :wave:

Μουαχαχα εσύ μάλωσε με τον παπά! Εγώ θα κάτσω σπίτι να πάει 12 για το τυπικό κ να ορμηξω! Χαχαχα

Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11740
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Αγις » Δεκέμβριος 17th, 2016, 8:27 pm

Αφιερωμένη στην Custom .
Mεζές πρόχειρος που μου έφτιαξε η Μανούλα :smt007 για να πιώ τα τσιπουρά μου , πρίν φύγει.*

Εικόνα

*Να μην ανησυχώ μου είπε με μία φίλη της θα βγεί και μάλλον θα αργήσει να επιστρέψει..
ΖΗΝΗΔΕΩΣ
Άβαταρ μέλους
Αγις
Crazy poster

Δημοσ.: 6753
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2010, 2:09 pm
Το μέλος Αγις, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Δεκέμβριος 17th, 2016, 10:54 pm

Αγις έγραψε: Αφιερωμένη στην Custom .
Mεζές πρόχειρος που μου έφτιαξε η Μανούλα :smt007 για να πιώ τα τσιπουρά μου , πρίν φύγει.*

Εικόνα

*Να μην ανησυχώ μου είπε με μία φίλη της θα βγεί και μάλλον θα αργήσει να επιστρέψει..

Αχ πόσο καιρό έχω να φάω γίγαντες... Μιαμ! :smt007

Ευχαριστώ αγις! :D
Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11740
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Δεκέμβριος 18th, 2016, 12:40 pm

Αγις έγραψε: Μαγειρίτσα = πιο τρισάθλια και απο νοσοκομειακό φιδέ με βραστό κουνουπίδι σαλάτα.
Μοσχαροχορτόσουπα η βασίλισσα. :vp26:

Εικόνα

:smt007 :smt007
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 32413
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Δεκέμβριος 18th, 2016, 1:15 pm

Cecily Anne έγραψε: Η μαγειρίτσα ειναι εμετική.

ban
talaipwros
Συντονιστής - Στην ομάδα από το '12

Δημοσ.: 59969
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 11:12 pm
Το μέλος talaipwros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό represent » Δεκέμβριος 18th, 2016, 1:18 pm

Η μαγειρίτσα δεν τρώγεται με τιποτα.

+1 Και να σημειωθεί ότι δεν έχω πρόβλημα με κοκορέτσια και σπληνάντερα.
The president don't represent the ghetto resident.
Άβαταρ μέλους
represent
Fast poster

Δημοσ.: 2602
Εγγραφη: Οκτώβριος 8th, 2016, 9:16 pm
Το μέλος represent, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάρταλος » Δεκέμβριος 18th, 2016, 2:20 pm

represent έγραψε:
Η μαγειρίτσα δεν τρώγεται με τιποτα.

+1 Και να σημειωθεί ότι δεν έχω πρόβλημα με κοκορέτσια και σπληνάντερα.

:lol:
We're just like other people: We love to sing, we love to dance, we admire beautiful women. We are human, and sometimes very human.
Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Fast poster

Δημοσ.: 2316
Εγγραφη: Ιούλιος 9th, 2012, 3:46 am
Το μέλος Πάρταλος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Αγις » Δεκέμβριος 18th, 2016, 4:23 pm

Γιουβέτσι με μικρά κομμάτια χοιρινής σπάλας - κριθαράκι και γραβιέρα Μήτσουρα.

:vp12:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ
Άβαταρ μέλους
Αγις
Crazy poster

Το μέλος Αγις, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Αγις » Δεκέμβριος 19th, 2016, 4:25 pm

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ
Άβαταρ μέλους
Αγις
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Δεκέμβριος 19th, 2016, 4:33 pm

talaipwros έγραψε:
Cecily Anne έγραψε: Η μαγειρίτσα ειναι εμετική.

ban

συμφωνώ :smt003
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4653
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Αγις » Δεκέμβριος 20th, 2016, 3:27 pm

Λαχανοντολμάδες .Κρασί Σαββατιανό βαρελίσιο φετινό.

:vp12:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ
Άβαταρ μέλους
Αγις
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Cecily Anne » Δεκέμβριος 20th, 2016, 10:49 pm

Ψαροσουπιτσα γιαγιάς αναμένω... για να δούμε :)
So are you to my thoughts as food to life,
Or as sweet-seasoned showers are to the ground;
And for the peace of you I hold such strife
As ‘twixt a miser and his wealth is found.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Maniac poster

Δημοσ.: 10194
Εγγραφη: Μάρτιος 23rd, 2015, 8:51 pm
Το μέλος Cecily Anne, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Αγις » Δεκέμβριος 21st, 2016, 4:13 pm

Eμπνευση - δημιουργία * , της συντρόφου , σήμερα.
Πέννες με κομμάτια κοτόπουλο -πιπεριες και τυριά στο φούρνο.

* Ελπίζω να τρώγεται :smt003

H Mανούλα :smt007 εκανε τέλειους τους λαχανοντολμάδες.

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ
Άβαταρ μέλους
Αγις
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Cavaliere » Δεκέμβριος 22nd, 2016, 5:01 pm

Η κυρά σπουδάζει μια γαλλική συνταγή για χοιρινά μενταγιόν με μανιτάρια. Θα δούμε. :smt007Έχει ταλέντο σε αυτά, δεν την φοβάμαι.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 85045
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 3:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Μαγειρική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες