Το κατοικίδιο μου

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 31st, 2014, 11:59 pm

Ο Μήτσος όταν τον πήρα τον Μάιο του 2011
Συνημμένα
photo2.jpg
photo01.jpg
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσ.: 9614
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 7:43 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία
Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 1st, 2014, 12:00 am

2014 :lol:
Συνημμένα
3.jpg
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Rottweiler » Αύγουστος 1st, 2014, 12:03 am

Σε αντιγράφω, αύριο θα πάρω έναν αντίστοιχο μαυρόασπρο. Έχω τόσα σκυλιά και κανέναν γάτο, καιρός ήταν να αποκτήσω.

Όστις κατέστησε εαυτόν σκώληκα ας μη παραπονείται εάν τον καταπατούν»
Άβαταρ μέλους
Rottweiler
Crazy poster

Δημοσ.: 8655
Εγγραφη: Ιούλιος 21st, 2007, 10:09 pm
Το μέλος Rottweiler, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό oliveoil » Αύγουστος 1st, 2014, 12:39 am

Θρεφταρακι τον εχεις κανει τον Μητσαρα!
Άβαταρ μέλους
oliveoil
Fast poster

Δημοσ.: 1689
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 12th, 2012, 10:38 pm
Το μέλος oliveoil, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 1st, 2014, 12:45 am

oliveoil έγραψε: Θρεφταρακι τον εχεις κανει τον Μητσαρα!

Ναι και προγούλια έχει και μπούτια και μεγάλη κοιλιά!!
Αφού τρώει συνέχεια.Όλη μέρα πεινάει. :lol:
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Χαρίτη » Αύγουστος 1st, 2014, 9:26 am

Ωραίος ο Μητσάρας!
Άβαταρ μέλους
Χαρίτη
Crazy poster

Δημοσ.: 9846
Εγγραφη: Ιούλιος 28th, 2012, 12:16 am
Τοποθεσια: Στον κόσμο του πραγματικού ''ονείρου''...
Το μέλος Χαρίτη, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Αύγουστος 1st, 2014, 5:28 pm

Ο κάθε Μητσάρας και η κάθε Μήτσαινα που σέβονται τον εαυτό τους,
οφείλουν να είναι φαγανοί, τεμπέληδες, χαδιάρηδες και να έχουν υπηρέτες από καλό σόι... :lol:
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Αύγουστος 1st, 2014, 5:39 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Ο κάθε Μητσάρας και η κάθε Μήτσαινα που σέβονται τον εαυτό τους,
οφείλουν να είναι φαγανοί, τεμπέληδες, χαδιάρηδες και να έχουν υπηρέτες από καλό σόι... :lol:

+1

Σωραίος Λύκε, να σου ζήσει, γλύκας είναι. :D
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29211
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Red Hot Chili Lenin » Αύγουστος 1st, 2014, 5:43 pm

Κούκλος ο Μητσάρας! Εχομε κι εμείς ένα θρεφταράκι, την αγαπησιάρα Μπουμπού κι έναν Λιμοκοντόρο, αγαπουλιάρη, κούκλο τζεντλκατ, τον Λεό!
Προβλέψεις Οργιου το 2011 για το ΧΑΑ

Οργισμένος έγραψε: Εγω ψηφισα το : «Έντονο ανοδικο ξεσπασμα σε 1-2-3 μηνες.6.000 μοναδες το 2015. Εως το 2020 θα'χει ακουμπήσει ο ΓΔ τις 10.000 ΜΟΝΑΔΕΣ.»

Bullseye :lol:
Άβαταρ μέλους
Red Hot Chili Lenin
Extreme poster

Δημοσ.: 37929
Εγγραφη: Φεβρουάριος 29th, 2012, 11:31 am
Το μέλος Red Hot Chili Lenin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό νύχτα » Αύγουστος 1st, 2014, 5:53 pm

έχω κι εγώ, το Δωράκι.
φανταστείτε τον πανέμορφο.
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Crazy poster

Δημοσ.: 5042
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2013, 1:38 pm
Το μέλος νύχτα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 1st, 2014, 5:58 pm

Παιδιά βάλτε φωτογραφίες από τα γατιά σας όσοι έχετε να τα δούμε.
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Αύγουστος 1st, 2014, 6:15 pm

Λευκός Λύκος έγραψε: Παιδιά βάλτε φωτογραφίες από τα γατιά σας όσοι έχετε να τα δούμε.

Συγγνώμη; Είμαστε εδώ τέτχοιου είδους πχόρουμ;;; Ντροπή σου Λύκε και που το σκέφτηκες!
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29211
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lord Snow » Αύγουστος 1st, 2014, 11:50 pm

Εικόνα
Το χειμωνα εν μεσω σχεδιων για την κατακτηση του πχορουμ

Εικόνα
Καλοκαιρι. Δεν βαριεσαι κι αυριο μερα ειναι, ας κοιμηθουμε λιγο
Crouched in the corner
Waiting for something
Laughing at nothing
Άβαταρ μέλους
Lord Snow
Extreme poster

Δημοσ.: 25930
Εγγραφη: Ιούνιος 27th, 2011, 4:41 pm
Το μέλος Lord Snow, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό oliveoil » Αύγουστος 2nd, 2014, 12:42 am

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Ο κάθε Μητσάρας και η κάθε Μήτσαινα που σέβονται τον εαυτό τους,

Σωστόοοος!
Άβαταρ μέλους
oliveoil
Fast poster

Δημοσ.: 1689
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 12th, 2012, 10:38 pm
Το μέλος oliveoil, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Orion » Αύγουστος 2nd, 2014, 12:48 am

Λύκε ο Μήτσος το 'χει πιασει το νοημα :lol: γατιά,εξπερ στην οικονομια δυναμεων , δράση μονο οταν χρειαζεται

Λορδε εχει παρει και υφος ο μπαγάσας στην φωτο :smt005

νύχτα έγραψε: έχω κι εγώ, το Δωράκι.
φανταστείτε τον πανέμορφο.

Δεν υπαρχουν γατια ασχημα :smt016
▆ ▛ ▍▆ ▞
Nullius in verba.
Άβαταρ μέλους
Orion
Maniac poster

Δημοσ.: 12705
Εγγραφη: Ιούλιος 9th, 2007, 11:33 pm
Τοποθεσια: 37°58'N , 23°46'E
Το μέλος Orion, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Ζώα και άνθρωπος

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες