Το κατοικίδιο μου

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Re: Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 10th, 2017, 11:07 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Να κι από μένα ένα τζα!

Εικόνα

Πολύ παλιόσκυλο αυτός ο γάτος μου... :lol:

Ξέρει να στήνεται στον φακό! :smt007
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσ.: 9802
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 7:43 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία
Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Μάιος 11th, 2017, 11:34 am

Τα νύχια του βλέπεις πως τα έχει προτεταμένα;
Θύμωσε επειδή του έβαλα τις φωνές για να μην κουνιέται και είναι έτοιμος για καυγά το "βρωμόσκυλο"... :lol:

Δεν κάνει πίσω ο κερατάς! Εννοεί να είναι το αφεντικό στο σπίτι! Θα του εφαρμόσω μνημόνιο του άτιμου... :lol:
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 11th, 2017, 6:06 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Τα νύχια του βλέπεις πως τα έχει προτεταμένα;
Θύμωσε επειδή του έβαλα τις φωνές για να μην κουνιέται και είναι έτοιμος για καυγά το "βρωμόσκυλο"... :lol:

Δεν κάνει πίσω ο κερατάς! Εννοεί να είναι το αφεντικό στο σπίτι! Θα του εφαρμόσω μνημόνιο του άτιμου... :lol:

:smt005 :smt005
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Μάιος 11th, 2017, 6:34 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Ο γάτος που έχω τώρα, επέζησε από θαύμα, αφού ορφάνεψε μόλις 7 ημερών.

Πιάσανε τόπο οι προσευχές αδελφέ.
Ο Θεός να τον έχει καλά.

Σεντ φρομ μαη φον γουαηλ λαηνγκ ην μαη καουτς γουηθ μαη κατ χουρχουληνγκ ολ οβερ μαη μπελη.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6944
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό casper quantum » Μάιος 11th, 2017, 9:40 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε:    Να κι από μένα ένα τζα!

Εικόνα

Πολύ παλιόσκυλο αυτός ο γάτος μου...  :lol:

:smt007 ιδιοι με τον δικο μου! Ειμαστε στον 10ο μηνα!
(Τον βρηκα "πεταμενο" σε ενα κουτι παπουτσιων διπλα απο καδο σκουπιδιων ΜΟΝΟ ΤΟΥ και εβγαινε και εξω στο δρομο, ισα που ειχε ανοιξει τα ματια του, οποτε μαλλον θα το αφησε η μανα του και καποιοι θα το πηγαν εκει, τωρα ειναι λιγο αρρωστος και ελπιζω να γινει συντομα καλα!)

Εικόνα
casper quantum
Casual Poster

Δημοσ.: 668
Εγγραφη: Μάρτιος 4th, 2017, 5:38 am
Το μέλος casper quantum, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Dr Acid » Μάιος 11th, 2017, 9:47 pm

Ασχημούλικα γατάκια έχετε. :smt009 Δεν πειράζει.

Κοιτάξτε εδώ την Ρίτσα ομορφιά.

IMG_1949.JPG
Άβαταρ μέλους
Dr Acid
New poster

Δημοσ.: 260
Εγγραφη: Φεβρουάριος 27th, 2017, 1:54 pm
Το μέλος Dr Acid, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό casper quantum » Μάιος 11th, 2017, 9:51 pm

Dr Acid έγραψε: Ασχημούλικα γατάκια έχετε. :smt009 Δεν πειράζει.

Κοιτάξτε εδώ την Ρίτσα ομορφιά.

IMG_1949.JPG

Εσένα δεν θα σου ξαναμιλήσω :smt013

Πανέμορφη!
casper quantum
Casual Poster

Δημοσ.: 668
Εγγραφη: Μάρτιος 4th, 2017, 5:38 am
Το μέλος casper quantum, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Μάιος 11th, 2017, 10:28 pm

Κόψτε φάτσα εδώ. Από μικρός φαινότανε τι κουμάσι είναι

Εικόνα
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Crazy poster

Δημοσ.: 5128
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 11th, 2017, 10:30 pm

ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ έγραψε: Κόψτε φάτσα εδώ. Από μικρός φαινότανε τι κουμάσι είναι

Εικόνα

Χέσιμο; :smt003
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Μάιος 11th, 2017, 10:43 pm

:lol: Όχι ρε δε χέζουν ποτέ μέσα στο catnip
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Crazy poster

Δημοσ.: 5128
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό [email protected] » Μάιος 11th, 2017, 10:45 pm

Μαστουρώνεις τη γάτα;
Υπενθύμιση: Το κρυφτό τελειώνει με φτύσιμο.
Άβαταρ μέλους
[email protected]
Fast poster

Δημοσ.: 1503
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2016, 6:10 pm
Το μέλος [email protected], σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Μάιος 11th, 2017, 10:48 pm

[email protected] έγραψε: Μαστουρώνεις τη γάτα;

Όχι ρε δεν βλέπεις; μόνη της πάει.
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό [email protected] » Μάιος 11th, 2017, 10:49 pm

Και τι πάει να πει αυτό, αν σου βάλουν στο μπαλκόνι μια γλάστρα με φούντα εσύ δεν θα την καπνίσεις;
Υπενθύμιση: Το κρυφτό τελειώνει με φτύσιμο.
Άβαταρ μέλους
[email protected]
Fast poster

Δημοσ.: 1503
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2016, 6:10 pm
Το μέλος [email protected], σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Μάιος 11th, 2017, 11:14 pm

[email protected] έγραψε: Και τι πάει να πει αυτό, αν σου βάλουν στο μπαλκόνι μια γλάστρα με φούντα εσύ δεν θα την καπνίσεις;

Αναλόγως, γιατί πράμα μιλάμε, κιφ, προυσαλιό, καλαματιανό;, τι;
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Μάιος 12th, 2017, 4:53 pm

Καναβούρι ρε βρωμόπουλο...βρασμένο μάλιστα... :smt003
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ζώα και άνθρωπος

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες