Το κατοικίδιο μου

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Re: Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό sys3x » Μάιος 12th, 2017, 5:25 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Καναβούρι ρε βρωμόπουλο...βρασμένο μάλιστα... :smt003

Βάλε μου ένα αημακ καλλίτερα.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6496
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Μάιος 13th, 2017, 3:04 pm

αημακ;
αησταδιάλα θέλεις... :lol: :wave:
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 28th, 2017, 8:35 pm

Μίρλας :lol:
Συνημμένα
18763162_428872577469406_191410014_n.jpg
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσ.: 9614
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 7:43 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία
Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paralo » Μάιος 28th, 2017, 8:53 pm

στο instagram υπαρχει το #cutpetclub :smt007

αντε να αποφασιστεί πού τελικά θα μενω να παρω κι εγώ εναν Μίρλα :oops:
61+1
Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster

Δημοσ.: 8087
Εγγραφη: Οκτώβριος 3rd, 2015, 6:56 pm
Το μέλος paralo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 28th, 2017, 8:59 pm

paralo έγραψε: στο instagram υπαρχει το #cutpetclub :smt007

αντε να αποφασιστεί πού τελικά θα μενω να παρω κι εγώ εναν Μίρλα :oops:

Όταν πεινάει είναι άλλο πράμα. :lol:
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Μάιος 28th, 2017, 10:26 pm

Λευκός Λύκος έγραψε: Μίρλας :lol:

:smt007 :smt007 :smt007
βρε Λύκε, μας τρελαίνεις!
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
https://www.youtube.com/watch?v=Beo00O6ugyM
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 23539
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Μάιος 28th, 2017, 11:41 pm

Σουβλίτσα έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε: Μίρλας :lol:

:smt007 :smt007 :smt007
βρε Λύκε, μας τρελαίνεις!

Είναι κούκλος!αλλά πολύ πεινάλας. :smt003
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Μάιος 29th, 2017, 4:01 am

Δείνε στο παιδί να φάει, τί λες τώρα! :D
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
https://www.youtube.com/watch?v=Beo00O6ugyM
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 23539
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούνιος 4th, 2017, 6:44 pm

:lol:
Συνημμένα
1.jpg
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 8th, 2017, 12:21 am

Μονδέλο
Συνημμένα
IMG_0915.PNG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 8th, 2017, 12:22 am

Πόζερος
Συνημμένα
IMG_0916.PNG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό bluerose » Ιούλιος 8th, 2017, 12:44 am

Λευκός Λύκος έγραψε: :lol:

Ούτε ίχνος σκόνης. Εύγε

Πως τα καταφέρνεις, αυτά θελουν κάθε τρεις και λίγο. Εδώ φαινεται ότι περάστηκαν 2-3 φορες γυαλίζουν

Ωραιος κι ο γατος εννοειται
Άβαταρ μέλους
bluerose
Maniac poster

Δημοσ.: 10360
Εγγραφη: Αύγουστος 29th, 2014, 2:30 am
Το μέλος bluerose, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 8th, 2017, 12:47 am

bluerose έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε: :lol:

Ούτε ίχνος σκόνης. Εύγε

Πως τα καταφέρνεις, αυτά θελουν κάθε τρεις και λίγο. Εδώ φαινεται ότι περάστηκαν 2-3 φορες γυαλίζουν

Ωραιος κι ο γατος εννοειται

Το σπίτι των γονιών μου είναι.η μάνα μου καθαρίζει γι αυτό! :lol:
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό bluerose » Ιούλιος 8th, 2017, 12:50 am

Τωρα μου ήρθε η όρεξη να καθαρίσω.
Άβαταρ μέλους
bluerose
Maniac poster

Δημοσ.: 10360
Εγγραφη: Αύγουστος 29th, 2014, 2:30 am
Το μέλος bluerose, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Ιούλιος 8th, 2017, 12:14 pm

Ο τίτλος είναι λάθος,θέλει κι άλλη οξεία στο τελευταίο όμικρον.
Papa John
Fast poster

Δημοσ.: 1422
Εγγραφη: Απρίλιος 25th, 2015, 11:37 pm
Το μέλος Papa John, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ζώα και άνθρωπος

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες