Το κατοικίδιο μου

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Re: Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 15th, 2017, 9:50 pm

Βαρεμάρα!
Συνημμένα
IMG_0951.PNG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσ.: 9388
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 7:43 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία
Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 10:57 am

Φέρε τον να κάνει παρέα στον δικό μου...

Εικόνα

Και αυτός βαριέται, άσε που κάνει και τσαχπινιές...

Εικόνα

...ποζάρει σαν την Οφηλία, αλλά δεν θέλει να του χαϊδέψεις την κοιλιά.
Τσαντίζεται και φέυγει...ο ξεφτίλας!
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Ιούλιος 24th, 2017, 11:54 am

Κι ο δικός μας, αλλά παίρνει και το χέρι μαζί
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Fast poster

Δημοσ.: 3176
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 12:42 pm

Μωρέ δεν το έγραψα για να μην λέει ότι τον κακολογώ στο φόρουμ... :lol:

Πολύ μπαγάσας. Κλεφτρόνι δεν είναι. Ζημιές δεν κάνει. Στο κρεβάτι δεν ανεβαίνει.
Αλλά δεν θέλει χάδια και γούτσου γούτσου. Βγάζει νύχια αμέσως! Η στάση του είναι "μακριά κι αγαπημένοι".
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 24th, 2017, 12:55 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Φέρε τον να κάνει παρέα στον δικό μου...

Εικόνα

Και αυτός βαριέται, άσε που κάνει και τσαχπινιές...

Εικόνα

...ποζάρει σαν την Οφηλία, αλλά δεν θέλει να του χαϊδέψεις την κοιλιά.
Τσαντίζεται και φέυγει...ο ξεφτίλας!

Εντάξει κούκλος ο γάτος σου! :smt007
Από τον δικό μου μόνο συον πατέρα μου τρίβετε κει κάνει χαρούλες γιατί του κάνει όλα τα χατήρια.Σε εμένα το κωλογατο βγάζει νυχια! :smt011
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Ιούλιος 24th, 2017, 12:59 pm

αυτά τα γατιά σας, είναι κουκλιά.

φιλιά εκ μέρους μου δώστε τους :smt007
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4646
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό stergiosbik » Ιούλιος 24th, 2017, 1:00 pm

Ετσι κανουν οι γατες.
Συμπεριφερονται οπως τους καπνισει στα κατοικιδια τους. :wink:
stergiosbik
Fast poster

Δημοσ.: 4160
Εγγραφη: Φεβρουάριος 15th, 2011, 12:48 pm
Τοποθεσια: ΛΑΡΙΣΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
Το μέλος stergiosbik, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 24th, 2017, 1:11 pm

Υπνος βαθύς!
Πάω να του πιάσω λίγο τις μπουτάρες και αυτός αμέσως να με φαει. :smt011
Συνημμένα
IMG_0978.JPG
IMG_0977.JPG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 1:21 pm

Μωρέ κι ο δικός σου δεν πάει πίσω σε ομορφιά!
Αλλά είναι τζαναμπέτης και αυτός ε;
Ρε κακό να μην μπορούμε να ζουλήξουμε λίγο μπουτάκι... :lol:
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 1:22 pm

stergiosbik έγραψε: Ετσι κανουν οι γατες.
Συμπεριφερονται οπως τους καπνισει στα κατοικιδια τους. :wink:

Ναι τα βρωμόγατα... :lol:
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Ιούλιος 24th, 2017, 5:37 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Μωρέ κι ο δικός σου δεν πάει πίσω σε ομορφιά!
Αλλά είναι τζαναμπέτης και αυτός ε;
Ρε κακό να μην μπορούμε να ζουλήξουμε λίγο μπουτάκι... :lol:

Κακομαθημένος.Οτι θέλει ο Μήτσος τόσα χρονια.
Εγώ μέχρι που έφυγα από το σπίτι δεν του κανα τα χατήρια!Και με βγάζει νύχια οταν πάω να τον πιάσω κάνα μπουτι καμιά κοιλιά κανα προγούλι! :smt003
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό alaska » Ιούλιος 24th, 2017, 5:40 pm

Ναι ρε σεις. Τα γατιά δεν τα έχουμε, μας έχουν. :)
ΟΙΑ ΗΩ Ω ΙΕ ΑΕΙ ΕΙ
Άβαταρ μέλους
alaska
Fast poster

Δημοσ.: 2005
Εγγραφη: Μάιος 31st, 2017, 11:37 am
Το μέλος alaska, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 9:22 pm

Άμα τονε χώσω σε κάνα ταψί με λίγη μανέστρα, θα σου πω εγώ ποιος έχει και ποιος δεν έχει... :lol:

Από παιδί έχω γάτες και τέτοιος τζόρας δεν μου έχει ξανατύχει...
Και να φανταστείς ότι τον μεγάλωσα από 7 ημερών, διότι η μάνα του σκοτώθηκε.
Τυφλούλι και αχαμνούλι, ετοιμοθάνατο ήταν το φουκαριάρικο...
Και έγινε ένα γομάρι 7 κιλά και πουλάει τσαμπουκά με το καντάρι.
Θα τονε σουβλίσω λέμε... :smt012
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Ιούλιος 24th, 2017, 9:31 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Άμα τονε χώσω σε κάνα ταψί με λίγη μανέστρα, θα σου πω εγώ ποιος έχει και ποιος δεν έχει... :lol:

Από παιδί έχω γάτες και τέτοιος τζόρας δεν μου έχει ξανατύχει...
Και να φανταστείς ότι τον μεγάλωσα από 7 ημερών, διότι η μάνα του σκοτώθηκε.
Τυφλούλι και αχαμνούλι, ετοιμοθάνατο ήταν το φουκαριάρικο...
Και έγινε ένα γομάρι 7 κιλά και πουλάει τσαμπουκά με το καντάρι.
Θα τονε σουβλίσω λέμε... :smt012

μμ.jpg
μ.jpg

είναι πριν ένα 3μηνο περιπου..γεννησε η Μινι..είναι η γατα της γειτονιας μας..
απιστευτο γατί!!(τις εχω ξαναβάλει βεβαια)αλλά η ρουφιανα δε καθεται να την βγαλω!!
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 7795
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούλιος 24th, 2017, 10:10 pm

Κουκλίτσα είναι...

Δεν μου λες;
Η φωτό είναι μαυρόασπρη ή επειδή είναι η γατούλα μαυρόασπρη δεν έχει χρώμα; :smt016
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ζώα και άνθρωπος

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες