Το κατοικίδιο μου

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Re: Το κατοικίδιο μου

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Ιούλιος 24th, 2017, 10:21 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Κουκλίτσα είναι...

Δεν μου λες;
Η φωτό είναι μαυρόασπρη ή επειδή είναι η γατούλα μαυρόασπρη δεν έχει χρώμα; :smt016

το κινητό μου είναι μια χαζομαρα και μιση πάλι καλά που μπορεσα και εβγαλα αυτές!!
είναι χαδιάρα πολύ..πλεον εχει αδυνατισει υπερβολικα.ειναι σχεδόν μιση από ότι είναι τωρα..
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 7786
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό alaska » Ιούλιος 24th, 2017, 10:24 pm

Έχει ροζ μυτούλα.
Κουκλί είναι.
ΟΙΑ ΗΩ Ω ΙΕ ΑΕΙ ΕΙ
Άβαταρ μέλους
alaska
Fast poster

Δημοσ.: 2002
Εγγραφη: Μάιος 31st, 2017, 11:37 am
Το μέλος alaska, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lord Snow » Ιούλιος 24th, 2017, 10:35 pm

Ο δικος μου παει και πιανει κατσαριδες στους απεναντι και τις φερνει στην αυλη μας για να παιξει :smt005
Crouched in the corner
Waiting for something
Laughing at nothing
Άβαταρ μέλους
Lord Snow
Extreme poster

Δημοσ.: 25666
Εγγραφη: Ιούνιος 27th, 2011, 4:41 pm
Το μέλος Lord Snow, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 15th, 2017, 3:01 pm

Μέσα στην χαρά :smt012
Συνημμένα
IMG_1093.PNG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσ.: 9384
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 7:43 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία
Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Αύγουστος 15th, 2017, 10:42 pm

Ναι, έχει στρίψει και τα αυτιά σαν μιράζ και είναι έτοιμος για εφόρμηση... :lol:

Φαγητό θα θέλει... :lol:
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 15th, 2017, 10:45 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Ναι, έχει στρίψει και τα αυτιά σαν μιράζ και είναι έτοιμος για εφόρμηση... :lol:

Φαγητό θα θέλει... :lol:

Πάλι φαί;;
Τον πιάνουν λίγο τα διαόλια όταν εμφανίζομαι εγώ! :smt003
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Το μέλος Λευκός Λύκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Αύγουστος 15th, 2017, 11:14 pm

Θα σε έχει συνδέσει με πείνα ρε συ... :smt005
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Αύγουστος 15th, 2017, 11:16 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Θα σε έχει συνδέσει με πείνα ρε συ... :smt005

Ναι εγώ δεν τον δίνω φαγητό γιατί έχει γίνει σαν βόδι. :smt005
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Μαυροβασίλης » Αύγουστος 15th, 2017, 11:40 pm

δοκίμασε σλοου φηντερ για την ξηρά τροφή, συχνά τρώνε από λαιμαργία μόνο
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου
Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Maniac poster

Δημοσ.: 11496
Εγγραφη: Ιούλιος 23rd, 2005, 11:14 pm
Το μέλος Μαυροβασίλης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Σεπτέμβριος 3rd, 2017, 10:38 pm

:smt013 :lol:
Συνημμένα
IMG_1251.PNG
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Σεπτέμβριος 3rd, 2017, 11:36 pm

Ρε συ, στο ξαναλέω, είναι πολύ κούκλος ο γάτος σου! :smt007
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Stupidella
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 20845
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Λευκός Λύκος » Σεπτέμβριος 4th, 2017, 11:21 pm

Σουβλίτσα έγραψε: Ρε συ, στο ξαναλέω, είναι πολύ κούκλος ο γάτος σου! :smt007

Το ξέρω!Το έχει το όνομα! :smt003
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό alaska » Σεπτέμβριος 6th, 2017, 3:50 pm

Με τις γάτες και τα σκυλιά έχω μεταπτυχιακό αλλά ως υποστηρίκτρια της δια βίου μάθησης ξεκινάω εντατικά στην παπαγαλική. Υιοθέτησα έναν αφρικαν γκρέι (ζακό) κι έχω πάθει πλάκα. Με δουλεύει κανονικά.
Το πρωί λέει "καλημέρα" όταν ξυπνάει πριν από μένα και αν δεν του δώσω σημασία στην τρίτη επανάληψη, κάνει το κουδούνι της πόρτας ή της κεντρικής εισόδου. Και κάθε φορά τρέχω. :lol:

Δεν ξέρω αν θυμάστε μια σκηνή στην ταινία "η μεγάλη των μπάτσων σχολή" που κάποιος έκανε τον συναγερμό. Ακριβώς έτσι. :lol:
ΟΙΑ ΗΩ Ω ΙΕ ΑΕΙ ΕΙ
Άβαταρ μέλους
alaska
Fast poster

Δημοσ.: 2002
Εγγραφη: Μάιος 31st, 2017, 11:37 am
Το μέλος alaska, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό διαστημικο μπιζελι » Σεπτέμβριος 6th, 2017, 6:22 pm

alaska έγραψε: Με τις γάτες και τα σκυλιά έχω μεταπτυχιακό αλλά ως υποστηρίκτρια της δια βίου μάθησης ξεκινάω εντατικά στην παπαγαλική. Υιοθέτησα έναν αφρικαν γκρέι (ζακό) κι έχω πάθει πλάκα. Με δουλεύει κανονικά.
Το πρωί λέει "καλημέρα" όταν ξυπνάει πριν από μένα και αν δεν του δώσω σημασία στην τρίτη επανάληψη, κάνει το κουδούνι της πόρτας ή της κεντρικής εισόδου. Και κάθε φορά τρέχω. :lol:

Δεν ξέρω αν θυμάστε μια σκηνή στην ταινία "η μεγάλη των μπάτσων σχολή" που κάποιος έκανε τον συναγερμό. Ακριβώς έτσι. :lol:

Κι εγώ κάποια στιγμή θα ήθελα να πάρω έναν παπαγάλο κι έναν μεγάλο κούνελο.
Άβαταρ μέλους
διαστημικο μπιζελι
Crazy poster

Δημοσ.: 5577
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2012, 10:27 pm
Το μέλος διαστημικο μπιζελι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τὸ κατοικίδιό μου.

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Σεπτέμβριος 17th, 2017, 4:31 pm

Ὁ Χουανίτο Τοῦρμπο-Φλόρες θὰ μοῦ κλείσει καὶ τὰ μάτια,
τὀσο ἀφοσιωμένος εἶναι σὲ μένα.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.
Καί, ἡ τελευταία λέξη τῆς κλιν'-ἐρασμιότητος: :klino:
Περᾶστε τὸ ποντίκι σας πάνω στὴν εἰκόνα, τίποτ' ἄλλο δὲν σᾶς λέω!
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 31963
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 11:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν κλεινὸν τέρας. Κλινοχαρής ἐπωνομασθεὶς Οἰδίνους!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ζώα και άνθρωπος

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες