χτίζω (μόνος μου LOL)

Ανθρώπινες κατασκευές, έργα - do it yourself, είδη μοντελισμού.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: χτίζω (μόνος μου LOL)

Δημοσίευσηαπό Chilloutbuddy » Νοέμβριος 11th, 2016, 4:15 pm

Πολιτικός μηχανικός έγραψε: Τερμίτες που <τρώνε> τα ξύλα, έχει στην Αυστραλία;

έχει ναι

ο κανονισμός λέει τα πέδιλα πλέον πρέπει να είναι από τσιμέντο, και πριν το πάτωμα πρέπει να έχει ant caps και διάφορα χημικά

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Maniac poster

Δημοσ.: 15180
Εγγραφη: Ιούλιος 3rd, 2011, 5:45 am
Το μέλος Chilloutbuddy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Νοέμβριος 11th, 2016, 4:41 pm

κορκόδειλα έχετε στην γειτονιά?
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4809
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Chilloutbuddy » Νοέμβριος 12th, 2016, 12:42 am

Naranjita έγραψε: κορκόδειλα έχετε στην γειτονιά?

απ'όσο ξέρω μόνο προς Βόρεια Αυστραλία
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Maniac poster

Δημοσ.: 15180
Εγγραφη: Ιούλιος 3rd, 2011, 5:45 am
Το μέλος Chilloutbuddy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΟΔΙΤΗΣ » Νοέμβριος 16th, 2016, 5:36 pm

Chilloutbuddy έγραψε:
Naranjita έγραψε: κορκόδειλα έχετε στην γειτονιά?

απ'όσο ξέρω μόνο προς Βόρεια Αυστραλία

Γεια σου Chil φυσιοδίφη! (και μάστορα :D )
Άβαταρ μέλους
ΟΔΙΤΗΣ
Fast poster

Δημοσ.: 2148
Εγγραφη: Ιανουάριος 4th, 2007, 2:28 pm
Το μέλος ΟΔΙΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 9:59 pm

Πολιτικός μηχανικός έγραψε: Εκεί μπορεί θα περάσει τα γεράματά του ο Chilloutbuddy,
όταν θα δώσει το σπίτι του στις κόρες του.

:smt005 :smt005
Papa John
Fast poster

Δημοσ.: 1284
Εγγραφη: Απρίλιος 25th, 2015, 11:37 pm
Το μέλος Papa John, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Κατασκευές και μοντελισμός

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες