θέλω να μάθω Αγγλικά μόνος μου

Μελέτη της γλώσσας, γραμματική, συντακτικό, σχολιασμοί και διευκρινίσεις.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

θέλω να μάθω Αγγλικά μόνος μου

Δημοσίευσηαπό ο οδηγός του τάνκ » Ιανουάριος 31st, 2018, 2:30 pm

Μπορείτε να μου προτείνεται βιβλία ή ακόμα καλύτερα προγράμματα υπολογιστή για εκμάθηση της αγγλικής άνευ διδασκάλου;

ευχαριστώ
ο οδηγός του τάνκ
New poster

Δημοσ.: 13
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2018, 1:47 pm
Το μέλος ο οδηγός του τάνκ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: θέλω να μάθω Αγγλικά μόνος μου

Δημοσίευσηαπό beria » Ιανουάριος 31st, 2018, 2:33 pm

ο οδηγός του τάνκ έγραψε:Μπορείτε να μου προτείνεται βιβλία ή ακόμα καλύτερα προγράμματα υπολογιστή για εκμάθηση της αγγλικής άνευ διδασκάλου;

ευχαριστώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
beria
Maniac poster

Δημοσ.: 15887
Εγγραφη: Φεβρουάριος 25th, 2005, 12:57 am
Το μέλος beria, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: θέλω να μάθω Αγγλικά μόνος μου

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Ιανουάριος 31st, 2018, 10:13 pm

Duolingo.

Αν και με τα βιβλια μαλλον ειναι ευκολοτερο.
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2746
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Γλωσσολογία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες