RED ALERT

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Δημοσίευσηαπό MithikoS » Φεβρουάριος 22nd, 2001, 2:00 pm

Re spooky afou xanei apo emena xanei kai apo esena.... Aplo
Άβαταρ μέλους
MithikoS
New poster

Δημοσ.: 286
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: London
Το μέλος MithikoS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Oden » Φεβρουάριος 22nd, 2001, 3:49 pm

Loipon oi Amerikanoi einai oi kaliteri kai den thelo sizitisi....
Akouste kai enan Recordman....
Evgala 7 Brutal Enemy se 53 lepta :grin: (proigoumeno recor 1:50 By:MithikoS).
Opws eipe kaiparapanw o Mithikos oso kai na xtipane oi rosoi ton kolo tous katw den tha kataferoune tpt.
20 rosoi prpspathoune kai enas mexri stigmis exei kataferei na vgalei 1 brutal kai na antexei 1:42 lepta(Psycho_Angel).
Ti na leme ta apotelesmata milane mona tous.... :smile:
• Εγώ είμαι δάκρυ μάτια μου, η αλμύρα της ζωής σου! Ο άγγελος κι ο δαίμονας στα βάθη της ψυχής σου •
Δεν είμαι εγώ σπορά της τύχης, ο πλαστουργός της νιας ζωής εγώ είμαι τέκνο της ανάγκης και ώριμο τέκνο της οργής.
Άβαταρ μέλους
Oden
F-Team

Δημοσ.: 2492
Εγγραφη: Φεβρουάριος 3rd, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: Somewhere in the Darkness
Το μέλος Oden, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spooky » Φεβρουάριος 22nd, 2001, 9:38 pm

Thnks Mithike gia thn suport1.
Spooky
Within the darkness...you are never alone..
Spooky
New poster

Δημοσ.: 80
Εγγραφη: Φεβρουάριος 2nd, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: Larissa
Το μέλος Spooky, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Bruce » Φεβρουάριος 24th, 2001, 5:05 am

ego den to katalaba ayto pou leei o oden olooo :???:
Bruce
New poster

Δημοσ.: 116
Εγγραφη: Φεβρουάριος 7th, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: larissa
Το μέλος Bruce, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Alexandros-E- » Φεβρουάριος 24th, 2001, 6:10 am

Pou na to katalabeis re?
Tespa, o Mithikos kai o ODEN exoun apodeixei se kati tipotenious Rossofilous oti oi Amerikanoi einai kaliteroi. KANENAS Rossos den ebgale pote 7 brutal, yparxei megalyteri apodeixi apo auti?
"Αυτός είναι πλούτος, του Έλληνα Λαού"

Γεώργιος Παπανδρέου, Πρωθυπουργός της Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Alexandros-E-
Fast poster

Δημοσ.: 4349
Εγγραφη: Φεβρουάριος 5th, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: Ελλάς
Το μέλος Alexandros-E-, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Bruce » Φεβρουάριος 24th, 2001, 6:12 am

xaxa etsi nomizeis
Bruce
New poster

Το μέλος Bruce, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ELEDIL » Φεβρουάριος 24th, 2001, 6:33 am

ODENako mou ta apotelesmata milane apo mona tous otan pezetai enantion AI(Texnitis noimosinis) dioti oson afora ta sovara match 3x3 metaxy anthropon den exete kanei oute ena kill mikrouli sas exoume liosei to kormaki.H magiki 3ada(me i psonara Psycho_Angel kai Mercuri)metraei mono nikes.
I believe in nothing,Never really had to
In regards to your life,Rumors that are not true
Who’s defending evil,Surely never I
Who would be the witness,Should you chance to die
I believe that situations
All depend on circumstance
ELEDIL
New poster

Δημοσ.: 36
Εγγραφη: Φεβρουάριος 24th, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: Lands Of Lore...
Το μέλος ELEDIL, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Alexandros-E- » Φεβρουάριος 24th, 2001, 7:06 am

Καλά, καλά εγώ ένα μόνο σου λέω
ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ ΟΤΕ ΕΣΠΕΡΙΟΙ ΓΑΜΗΣΟΥΣΙ ΡΩΣΣΟΥΣ ΕΝ RED ALERT ΜΑΧΗΝ ΜΕΓΑΛΗΝ ΚΑΙ ΤΡΑΝΗΝ κτλκτλκτλ....

Άβαταρ μέλους
Alexandros-E-
Fast poster

Το μέλος Alexandros-E-, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ELEDIL » Φεβρουάριος 24th, 2001, 7:17 am

Esperioi katadikasmenoi isin apo ANESTIUS KERAMYDIUS na pesousi se mahi opou tha exeftelisousi eytous exousi Touranious misthoforous os stratiotas kai patagodos tha apetihousasi.Esete hmar alithos alla oxi gia se Esperiofile.
Arage kai o Artemis Matsas san esena skeftotane?
ELEDIL
New poster

Το μέλος ELEDIL, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Alexandros-E- » Φεβρουάριος 24th, 2001, 7:19 am

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
’ραγε το Prezoelf τι θε είχε να πει για αυτό;

Άβαταρ μέλους
Alexandros-E-
Fast poster

Δημοσίευσηαπό ELEDIL » Φεβρουάριος 24th, 2001, 9:35 am

To PREZOELF na to afisete isiho den anaketevete me tetoia pragmata to pedi :razz:
H Mikri Eleni isos eixe kapoies antiriseis omos.......
ELEDIL
New poster

Δημοσίευσηαπό Bruce » Φεβρουάριος 24th, 2001, 3:53 pm

ti lete more :???:
Bruce
New poster

Δημοσίευσηαπό Alexandros-E- » Φεβρουάριος 24th, 2001, 6:04 pm

Bruce stamata na kaneis post pantou kai gia otidipote... opou kai na mpo sto forum blepo Bruce kai katalabaino oti tha do malakia.... ODEN pes tou tipota tha ton skotosooooo

Άβαταρ μέλους
Alexandros-E-
Fast poster

Δημοσίευσηαπό MithikoS » Φεβρουάριος 28th, 2001, 5:49 am

Ela nte. Alla otan fonazo tin kota ton Eledil na pexoume, mou leei ayrio kai aurio. Otan epexa me ton leyteri (synxistike kai ta paratise). Mono apo esena exo xasei kai auto dioti yparxan crate mesa stin pista. Xoris crates poio tha itane to apotelesma.
Άβαταρ μέλους
MithikoS
New poster

Δημοσ.: 286
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: London
Το μέλος MithikoS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Oden » Μάρτιος 3rd, 2001, 7:44 am

Xmm....Milaei kai o Mithikos pou simera mou zitise na paixoume kai telika.....
Opws katalavenetai exase to palikari giati akoma den exei mathei na xreisimopiei tin xronosfera kai ta aeroplana. :smile:
Pithikos sto epomeno game isws se afisw na kerdiseis! :wink:
• Εγώ είμαι δάκρυ μάτια μου, η αλμύρα της ζωής σου! Ο άγγελος κι ο δαίμονας στα βάθη της ψυχής σου •
Δεν είμαι εγώ σπορά της τύχης, ο πλαστουργός της νιας ζωής εγώ είμαι τέκνο της ανάγκης και ώριμο τέκνο της οργής.
Άβαταρ μέλους
Oden
F-Team

Δημοσ.: 2492
Εγγραφη: Φεβρουάριος 3rd, 2001, 3:00 am
Τοποθεσια: Somewhere in the Darkness
Το μέλος Oden, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες