Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

Re: Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Οκτώβριος 10th, 2017, 1:36 pm

Ξεκίνησα το παρακάτω Tomb Raider:
https://www.google.gr/imgres?imgurl=https://data1.origin.com/content/dam/originx/web/app/games/tomb-raider/tomb-raider/tomb-raider-standard-edition_pdp_3840x2160_en_WW.jpg&imgrefurl=https://www.origin.com/usa/en-us/store/tomb-raider/tomb-raider/standard-edition&h=1080&w=1920&tbnid=9KmWP1ZUBtozGM:&tbnh=112&tbnw=199&usg=__wy_Vcfdqqw27PBNh0YRt210WvaA=&vet=1&docid=LVfY5KIVhijQjM&itg=1&client=firefox-b-ab&sa=X&ved=0ahUKEwibk6WN7eXWAhUqJJoKHbGZD2kQ_B0IigEwCg#h=1080&imgdii=Ztc5ytgnn8gZ8M:&tbnh=112&tbnw=199&vet=1&w=1920

Μου φαίνεται περισσότερο adventurίστικο σε σχέση με άλλα και πολύ πιο εύκολο. Ευχάριστο προς το παρόν και καλό ως στόρυ.

Εδώ να ζητήσω τεχνική βοήθεια: πήρα ένα χειριστήριο τύπου Ps3 καθώς μαμισιο δεν κυκλοφορεί πλέον στην αγορά.
Το έβαλα να φορτίζει και έπαιξα ταυτόγχρονα.
Το έχω αφήσει επιπλέον ώρες να φορτίζει αλλά μόλις βγάλω το usb να παίξω από μακρυά μου ζητάει να το συνδέσω
Έκανα κάτι λάθος? :smt017
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 24104
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τρομπλόν » Οκτώβριος 29th, 2017, 4:00 pm

FDFG.png

sdfsdfdfsd.png

:smt005 :smt007 <3
Άβαταρ μέλους
Τρομπλόν
Casual Poster

Δημοσ.: 913
Εγγραφη: Ιούλιος 29th, 2017, 3:40 pm
Το μέλος Τρομπλόν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Gunilla » Οκτώβριος 29th, 2017, 4:26 pm

@Τρομπλόν :smt005

εγώ παίζω αυτό

το λίμπο (πρώτο μέρος) ήταν πιο ωραίο
και ατμοσφαιρικό αλλά κι αυτό μου αρέσει
Άβαταρ μέλους
Gunilla
Fast poster

Δημοσ.: 3254
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2016, 5:08 pm
Το μέλος Gunilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Νοέμβριος 28th, 2017, 5:47 pm

Ξεκίνησα Hellblade! Απίστευτο! Μόλις το τελειώσω, ξεκινάω στο καπάκι warhammer και ταυτόχρονα a way out!
paizwgames
Casual Poster

Δημοσ.: 503
Εγγραφη: Νοέμβριος 17th, 2017, 1:47 pm
Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό SuperRogue » Δεκέμβριος 1st, 2017, 6:20 pm

Σουβλίτσα έγραψε:
Εδώ να ζητήσω τεχνική βοήθεια: πήρα ένα χειριστήριο τύπου Ps3 καθώς μαμισιο δεν κυκλοφορεί πλέον στην αγορά.

Θα βοηθούσε αν έλεγες τι μοντέλο είναι αλλά πιθανότατα να μην υποστηρίζει wireless. Εγώ παίζω το Rise of the Tomb Raider. Αρκετά καλό.
SuperRogue
Fast poster

Δημοσ.: 1506
Εγγραφη: Δεκέμβριος 10th, 2012, 12:46 pm
Το μέλος SuperRogue, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Δεκέμβριος 1st, 2017, 8:05 pm

Μερσί
Ασύρματο ήταν αλλά ήταν προβληματικό.
Βέβαια πέρασε η προθεσμία και δεν πρόλαβα να πάω να το αλλάξω.
Τώρα χρειάζομαι και καλώδιο hdmi γιατί το κατέστρεψα :lol:

Πάντως το τελείωσα πριν κάποιο καιρό, ήταν το παρακάτω:
Tomb Raider (2013)
Εικόνα
https://en.wikipedia.org/wiki/Tomb_Raider_(2013_video_game)

Ήταν το καλύτερο Tomb Raider που έχω παίξει, δεν είχε την μονοτονία (και τις απίστευτες δυσκολίες που ούτε οι ίδιοι οι παραγωγοί δεν μπορούσαν να περάσουν τις πίστες, όπως πχ αυτά στην τριλογία) άλλων και ήταν adventuristικο.

Αυτό που πόσταρες δεν το έχω παίξει, πες αν θες δυο λόγια, έριξα μια ματιά σε walkthrough βιντεο και φαίνεται ωραίο.
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 24104
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Δεκέμβριος 2nd, 2017, 1:24 am

Gunilla έγραψε: @Τρομπλόν :smt005

εγώ παίζω αυτό

Το λίμπο ήτανε ψιλογαμάτο, θα το δοκιμάσω κι αυτό... θενκς για την πληροφορία.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6939
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φινγκόλφιν » Δεκέμβριος 2nd, 2017, 1:44 am

Άκουσον, άκουσον, έβγαλε η Κριέιτιβ νέο περιεχόμενο για το δεύτερο Rome (πού το θυμήθηκαν) και είπα να το θυμηθώ λιγάκι.
stavmanr έγραψε:τα σύγχρονα μαθηματικά δέχονται ότι όλοι οι αριθμοί είναι επί της ουσίας άρρητοι.
Άβαταρ μέλους
Φινγκόλφιν
Crazy poster

Δημοσ.: 7696
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2013, 11:34 pm
Το μέλος Φινγκόλφιν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Gunilla » Δεκέμβριος 2nd, 2017, 2:24 am

sys3x έγραψε:

εγώ παίζω αυτό

όσο είχα την επίδραση από το λίμπο,
αυτό μου φαινόταν λίγο κατώτερο,
μα τώρα που έχει περάσει λίγος καιρός, νομίζω
πως τελικά είναι εξίσου όμορφο
Άβαταρ μέλους
Gunilla
Fast poster

Δημοσ.: 3254
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2016, 5:08 pm
Το μέλος Gunilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Δεκέμβριος 2nd, 2017, 5:18 pm

Εντάξει, δε γίνεται. Κάποιος διαβάζει πχώρουμ εκεί μέσα.

Ακου Riot Simulator Keratea

http://riotsimulator.com/concept/

I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29803
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Δεκέμβριος 8th, 2017, 2:21 am

Gunilla έγραψε:
sys3x έγραψε:

εγώ παίζω αυτό

όσο είχα την επίδραση από το λίμπο,
αυτό μου φαινόταν λίγο κατώτερο,
μα τώρα που έχει περάσει λίγος καιρός, νομίζω
πως τελικά είναι εξίσου όμορφο

Το μηδένισα σε 4 ωρίτσες ):
Πανέμορφο παιχνίδι αντάξιο του λίμπο, ίσως και καλλίτερο τρόπον τινά.
Πέρασα το όρι, το ξεκίνησα λίγο αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας...μπορεί να σου αρέσει τσέκαρε το.

Επίσης αν έχεις παρέα για κο οπ κορυφαία είναι τα τράην, και τα τρία.

·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6939
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 21st, 2017, 12:49 am

Μόλις ξεκίνησα το zelda στο switch. Πολύ δυνατό, δικαιολογεί τα λεφτά του.
paizwgames
Casual Poster

Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό 122 » Δεκέμβριος 21st, 2017, 12:50 am

AoE3
122
Fast poster

Δημοσ.: 1518
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2011, 5:15 am
Το μέλος 122, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 22nd, 2017, 4:45 pm

122 έγραψε: AoE3

Κάτι ποιο παλιό δεν υπάρχει;
paizwgames
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Archmage » Δεκέμβριος 22nd, 2017, 4:49 pm

Planescape Torment και Starcraft.

Α, και λίγο Tie Fighter για να πάνε κάτω τα φαρμάκια :smt013 :smt012
Wither in denial.
Άβαταρ μέλους
Archmage
Fast poster

Δημοσ.: 3234
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 5th, 2012, 7:51 pm
Το μέλος Archmage, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες