Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Δημοσίευσηαπό Σουβλίτσα » Οκτώβριος 10th, 2017, 1:36 pm

Ξεκίνησα το παρακάτω Tomb Raider:
https://www.google.gr/imgres?imgurl=https://data1.origin.com/content/dam/originx/web/app/games/tomb-raider/tomb-raider/tomb-raider-standard-edition_pdp_3840x2160_en_WW.jpg&imgrefurl=https://www.origin.com/usa/en-us/store/tomb-raider/tomb-raider/standard-edition&h=1080&w=1920&tbnid=9KmWP1ZUBtozGM:&tbnh=112&tbnw=199&usg=__wy_Vcfdqqw27PBNh0YRt210WvaA=&vet=1&docid=LVfY5KIVhijQjM&itg=1&client=firefox-b-ab&sa=X&ved=0ahUKEwibk6WN7eXWAhUqJJoKHbGZD2kQ_B0IigEwCg#h=1080&imgdii=Ztc5ytgnn8gZ8M:&tbnh=112&tbnw=199&vet=1&w=1920

Μου φαίνεται περισσότερο adventurίστικο σε σχέση με άλλα και πολύ πιο εύκολο. Ευχάριστο προς το παρόν και καλό ως στόρυ.

Εδώ να ζητήσω τεχνική βοήθεια: πήρα ένα χειριστήριο τύπου Ps3 καθώς μαμισιο δεν κυκλοφορεί πλέον στην αγορά.
Το έβαλα να φορτίζει και έπαιξα ταυτόγχρονα.
Το έχω αφήσει επιπλέον ώρες να φορτίζει αλλά μόλις βγάλω το usb να παίξω από μακρυά μου ζητάει να το συνδέσω
Έκανα κάτι λάθος? :smt017
Προσπαθώ να φθάσω τα 500 ποστ ώστε να μπορώ να ψηφίζω. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
...τροχάδηηην...
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Extreme poster

Δημοσ.: 22404
Εγγραφη: Μάιος 28th, 2011, 7:13 pm
Το μέλος Σουβλίτσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τρομπλόν » Οκτώβριος 29th, 2017, 4:00 pm

FDFG.png

sdfsdfdfsd.png

:smt005 :smt007 <3
moonlight έγραψε:Ο Ανάφεντος είναι από τα καλύτερα παιδιά εδώ μέσα. :wave:
Άβαταρ μέλους
Τρομπλόν
New poster

Δημοσ.: 418
Εγγραφη: Ιούλιος 29th, 2017, 3:40 pm
Το μέλος Τρομπλόν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Gunilla » Οκτώβριος 29th, 2017, 4:26 pm

@Τρομπλόν :smt005

εγώ παίζω αυτό

το λίμπο (πρώτο μέρος) ήταν πιο ωραίο
και ατμοσφαιρικό αλλά κι αυτό μου αρέσει
Και φεύγοντας έρχεσαι. ‪Και φεύγοντας έρχομαι.
Άβαταρ μέλους
Gunilla
Fast poster

Δημοσ.: 2410
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2016, 5:08 pm
Το μέλος Gunilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες