Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Re: Τι παιχνίδι παίζετε αυτήν την περίοδο;

Δημοσίευσηαπό George_V » Αύγουστος 27th, 2016, 4:57 pm

Αυτή τη στιγμή κανω επικό παιχνίδι έχοντας φτιάξει custom made Φωκάδες το 769 και προσπαθώ να φτιάξω μια βάση στην Ανατολια πολεμώντας Άραβες για να μπορέσω να γίνω Στρατηγός και αργότερα να διεκδικησω τον θρόνο.
Δημήτρης006 έγραψε: (...)

Δεν μιλάει για ναζί (εθνικοσοσιαλιστές της Γερμανίας...) οι οποίοι εκ του αποτελέσματος δεν ηττήθηκαν...

Μιλάει για εθνικιστές φασίστες και εθνικοσοσιαλιστές,...
Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Δημοσ.: 30861
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2012, 1:42 pm
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος George_V, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό migisukhoi » Αύγουστος 27th, 2016, 4:59 pm

Εμ αυτό είναι το θέμα, δεν είναι καθαρά strategies... Έχουν και άλλα στοιχεία και είδη...

Το σοκ που είχα πάθει στο Warcraft III, όταν διαπίστωσα ότι είχαν εισαχθεί και στοιχεία RPG...
He who commands the past controls the future...
He who controls the future conquers the past....
Άβαταρ μέλους
migisukhoi
Fast poster

Δημοσ.: 3897
Εγγραφη: Απρίλιος 1st, 2005, 2:57 pm
Τοποθεσια: U.S.S.R.
Το μέλος migisukhoi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό George_V » Αύγουστος 27th, 2016, 7:52 pm

Ενώ παλευω με νύχια και με δόντια να γίνω Στρατηγός της Αντιοχειας ο Αυτοκράτορας (και ειμαι ηδη Κομης της Αντιοχειας) ονομάζει Στρατηγό τον αδελφό μου τον Κόμη της Αλεξανδρεττας.

Κανω απόπειρα δολοφονίας του αδελφού μου η οποία αποτυγχάνει και δεν εχω αλλη λύση παρα να επαναστατήσω καθώς ο αδελφός μου επιχείρησε να με συλλάβει. Στην μάχη που επακολούθησε τον κερδιζω κατά κράτος και πολιορκω την Αλεξανδρέττα αλλα τραυματίζομαι βαρεια και πέφτω σε κώμα. Εκεί που ειμαι έτοιμος να καταλάβω την πολη και να εκδιωξω τον σφετεριστή μικρότερο αδελφό μου πεθαίνω απο το τραυμα μου και τελειώνει εκεί η επανάσταση μου.

Όμως μερικά χρονια μετά ο διαδοχος μου τελειώνει αυτο που άρχισα. Επαναστατεί κατά του σφετεριστή θείου και τον νικά κατά κράτος καταλαμβάνοντας την Αλεξανδρέττα και στέλνοντας τον σφετεριστή εξορία στην Αρμενία (δεν εκτελούμε οικογένεια). Τωρα γλυφω τον κωλο του Αυτοκράτορα περιμένοντας να με ονομασει Στρατηγό της Αντιοχειας για να μπορέσω να εισβαλλω επιτέλους στην Συρία οπου οι Άραβες τρώγονται μεταξύ τους και θα ειναι sitting duck targets για τον στρατό και τους μισθοφόρους μου.

Δεν μιλάει για ναζί (εθνικοσοσιαλιστές της Γερμανίας...) οι οποίοι εκ του αποτελέσματος δεν ηττήθηκαν...

Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Το μέλος George_V, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό aljawn » Αύγουστος 30th, 2016, 1:06 am

Άρχισε!
Billow and breeze, islands and seas,
Mountains of rain and sun,
All that was good, all that was fair,
All that was me is gone.
aljawn
Maniac poster

Δημοσ.: 16093
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 14th, 2011, 10:25 pm
Τοποθεσια: The Black Courser
Το μέλος aljawn, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Last Veteran » Αύγουστος 30th, 2016, 2:25 am

Τα παιδία παίζει κάθε καρυδιάς καρύδι μα κανένας δεν είπε Deus Ex...

Gamers *

*
Μεγάλο κείμενο: εμφάνιση
πουστράκια
λο΄λ
O Last απαγορεύει στον Veteran να αναφερθεί αρνητικώς με οποιονδήποτε τρόπο εναντίον της εβραϊκής φυλής
εώς και τις 6/5/2018 και όλα αυτά επειδή ο Γιόχιν Κρόαφ tom burn...
Άβαταρ μέλους
Last Veteran
Fast poster

Δημοσ.: 3473
Εγγραφη: Μάιος 8th, 2012, 12:05 pm
Τοποθεσια: Στην φρουρά του SkyNet
Το μέλος Last Veteran, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Αύγουστος 30th, 2016, 2:39 am

Last Veteran έγραψε: Τα παιδία παίζει κάθε καρυδιάς καρύδι μα κανένας δεν είπε Deus Ex...

Gamers *

*
Μεγάλο κείμενο: εμφάνιση
πουστράκια
λο΄λ

Το προηγούμενο μου άρεσε αρκετά, το τελευταίο δεν το έχω παίξει.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6280
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Αύγουστος 30th, 2016, 8:30 am

χτες 10 παρά είχα θέση αναμονής 3582 στον silvermoon.

το παράτησα και πήγα στην μαρίνα της ελευσίνος βόλτα.

ωραία περάσαμε.

σήμερα το πρωί κατόρθωσα και μπήκα με αλτ σε άλλο σέρβερ.

έκανα το σενάριο και ξαναγύρισα στην οργκριμαρ

:smt003

το τι λεβελ απ έπεσε στα μικρά μου δεν λέγεται με το ιβεντ.

να ζήσουμε και μεις οι leeches :smt005
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Fast poster

Δημοσ.: 4552
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό George_V » Σεπτέμβριος 2nd, 2016, 9:12 am

Boring... Το σιχάθηκα πλεον το WoW. Χτες το έκανα και uninstall μάλιστα γιατί μου πιανε και χώρο.

Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Σεπτέμβριος 2nd, 2016, 9:37 am

Το EVE Online θα γίνει F2P , για όποιον ενδιαφέρεται, εγώ το σταμάτησα εδώ και μήνες :lol:
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Δημοσ.: 34957
Εγγραφη: Δεκέμβριος 26th, 2002, 4:56 am
Τοποθεσια: sector 001
Το μέλος enterprise-psi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό George_V » Σεπτέμβριος 2nd, 2016, 9:55 am

enterprise-psi έγραψε: Το EVE Online θα γίνει F2P , για όποιον ενδιαφέρεται, εγώ το σταμάτησα εδώ και μήνες :lol:

Μπα δε μου πολυαρέσουν τα διαστημικα. Προτιμω το Elder Scrolls.

Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό SuperRogue » Σεπτέμβριος 10th, 2016, 6:46 pm

Doom. Δεν κόβω φλέβα αλλά είναι διασκεδαστικό, γρήγορο, παιχνιδιάρικο.
Να πω την αμαρτία μου άρεσε πολύ το campaign του Black Ops 3.
SuperRogue
Fast poster

Δημοσ.: 1288
Εγγραφη: Δεκέμβριος 10th, 2012, 12:46 pm
Το μέλος SuperRogue, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Medtech » Σεπτέμβριος 20th, 2016, 3:38 pm

Enderal το total conversion mod του Skyrim απο μια ομάδα Γερμανων moders.

Παιδιά έχω πάθει πλάκα μιλαμε.Είναι ίσως το μοναδικο παιχνίδι το οποιο με έκανε να κλάψω στο τέλος.Ναι το παραδέχομαι ανευ ντροπης.Δάκρυσα μολις ξεκινησαν τα credits.Καθε RPGας/ου που σέβεται τον εαυτό του οφείλει τουλάχιστον να του δώσει μια ευκαιρία.Ειναι απλα κλάσεις ανώτερο απο το Skyrim απο πλοκη,βάθος ιστορίας,ανατροπές,χαρακτηρες,puzzles,σχεδιασμό levels,τοπία κοκ ενω τα ερωτηματα που θετει για την ανθρωπινη φύση πιθανον να σας απασχολουν για εβδομαδες όπως και εμενα.
The plural of anecdote is not data

My mommy always said there were no monsters - no real ones - but there are...
Άβαταρ μέλους
Medtech
Crazy poster

Δημοσ.: 5615
Εγγραφη: Μάιος 2nd, 2007, 7:07 pm
Τοποθεσια: Γιδιστάν
Το μέλος Medtech, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Σεπτέμβριος 20th, 2016, 4:08 pm

Τοσο καλό είναι ρε γαμώτο; Θα το τσεκάρω το σκ.
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Το μέλος enterprise-psi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Birdy » Σεπτέμβριος 20th, 2016, 4:14 pm

enterprise-psi έγραψε: Τοσο καλό είναι ρε γαμώτο; Θα το τσεκάρω το σκ.

Έχω δει την εισαγωγή πάντως στο γιουτιουμπ και γαμάει. Κι από γραφικά πρέπει να σκίζει, αλλά διάβασα ότι δεν είναι συμβατό με άλλα mods.
Σε ερώτηση για το τι λύση σκέπτεται δεδομένου πως δεν μπορούν να νομοθετηθούν τα μέτρα έκτακτης ανάγκης, ο κ. Τσακαλώτος δήλωσε πως «η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ είναι γεμάτη ιδέες»
Άβαταρ μέλους
Birdy
Crazy poster

Δημοσ.: 6154
Εγγραφη: Ιούνιος 13th, 2013, 10:43 am
Το μέλος Birdy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Σεπτέμβριος 20th, 2016, 5:17 pm

Δηλαδή θέλει vanilla skyrim; Και τι θα γίνει το 4Κ PCMR textures με βυζιά mods μου; :lol:
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες