Προτεινετε μου ενα η περισσότερα παιχνίδια

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: Προτεινετε μου ενα η περισσότερα παιχνίδια

Δημοσίευσηαπό xaris86 » Ιούνιος 2nd, 2017, 6:21 pm

SuperRogue έγραψε:To παιχνίδι που ψάχνεις είναι το Dragon's Dogma .

Επίσης αν έχει καλό CPU ( i7-4790K @ 4.8Ghz) μπορείς να παίξεις το Zelda Breadth of the Wild σε emulator.

Επίσης στην αρχή δεν μου άρεσε καθόλου αλλά και το Final Fantasy XV είναι πολύ καλό αν έχεις πλέιστέσιο.

Ξερεις από παιχνίδια.
xaris86
New poster

Δημοσ.: 195
Εγγραφη: Μάρτιος 24th, 2017, 6:15 am
Το μέλος xaris86, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εσχατόγερος » Ιούνιος 2nd, 2017, 6:35 pm

Θυμάμαι διάλογο μεταξύ μαλακισμένου και της μαμάς του πριν πολλά χρόνια, που την είχε πρήξει να του πάρει ένα παιχνίδι και εκείνη δεν ήθελε αλλά δεν έβγαινε άκρη:

- Μα γιατί δε μου το παίρνεις αυτό το παιχνίδι ρε μαμά, αφου το θέλω! Αμα δεν μου το πάρεις, τί να παίξω;
- Ε παίξε το πουλί σου, αμάν πια!!!
Μην ακουμπάς τα σκατά. Θα λερώσεις τα χέρια σου.

"χυδαιλολγίες"...
Άβαταρ μέλους
Εσχατόγερος
Fast poster

Δημοσ.: 4921
Εγγραφη: Ιούλιος 9th, 2013, 1:50 pm
Το μέλος Εσχατόγερος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό George_V » Ιούνιος 3rd, 2017, 10:29 am

Εσχατόγερος έγραψε: Θυμάμαι διάλογο μεταξύ μαλακισμένου και της μαμάς του πριν πολλά χρόνια, που την είχε πρήξει να του πάρει ένα παιχνίδι και εκείνη δεν ήθελε αλλά δεν έβγαινε άκρη:

- Μα γιατί δε μου το παίρνεις αυτό το παιχνίδι ρε μαμά, αφου το θέλω! Αμα δεν μου το πάρεις, τί να παίξω;

Προφανώς αυτο το έκανε ήδη ο πιτσιρικάς και για αυτό ήθελε καινούριο παιχνίδι... :smt003
Δημήτρης006 έγραψε: (...)

Δεν μιλάει για ναζί (εθνικοσοσιαλιστές της Γερμανίας...) οι οποίοι εκ του αποτελέσματος δεν ηττήθηκαν...

Μιλάει για εθνικιστές φασίστες και εθνικοσοσιαλιστές,...
Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Δημοσ.: 31786
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2012, 1:42 pm
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος George_V, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό SuperRogue » Ιούνιος 3rd, 2017, 12:25 pm

Εσχατόγερος έγραψε: Θυμάμαι διάλογο μεταξύ μαλακισμένου και της μαμάς του πριν πολλά χρόνια, που την είχε πρήξει να του πάρει ένα παιχνίδι και εκείνη δεν ήθελε αλλά δεν έβγαινε άκρη:

Επειδή ήμουν σε αυτή την θέση, να θέσω το ερώτημα: πως θα αγόραζα εγώ το χ,ψ παιχνίδι ? Δεν μιλάω για οικονομική ανεξαρτησία στα 15 αλλά μία ελάχιστη οικονομική ελευθερία. Η μητέρα μου -όπως και οι περισσότερου γονείς- ήταν του στυλ διάβασε για να περάσεις πανεπιστήμιο, να πάρεις πτυχίο και να δουλέψεις σε μία τράπεζα. Στα 25 και βλέπουμε. Πάντα ζήλευα αυτούς που πήγαν τεχνικό λύκειο και στα 19 είχαν εισόδημα.
SuperRogue
Fast poster

Δημοσ.: 1412
Εγγραφη: Δεκέμβριος 10th, 2012, 12:46 pm
Το μέλος SuperRogue, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Ιούνιος 3rd, 2017, 12:32 pm

Eγώ πάλι ποτέ δεν βρέθηκα σε αυτή τη θέση. Εννοώ δλδ να χρειαστεί να με παροτρύνουν να παίξω το πουλί μου.
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29724
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Ιούνιος 3rd, 2017, 12:49 pm

Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Fast poster

Δημοσ.: 4631
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιούνιος 3rd, 2017, 12:54 pm

Yochanan έγραψε: Eγώ πάλι ποτέ δεν βρέθηκα σε αυτή τη θέση. Εννοώ δλδ να χρειαστεί να με παροτρύνουν να παίξω το πουλί μου.

Πολύ λογικό ακούγεται αυτό που λες φίλε.
Το πετσάκι στο γιαούρτι τι το κάνεις;
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6754
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Ιούνιος 3rd, 2017, 1:09 pm

????
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29724
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Gunilla » Ιούνιος 3rd, 2017, 1:11 pm

Betman έγραψε: donkey kong

game Boy :vp5:

Gargoyles :smt007
Άβαταρ μέλους
Gunilla
Fast poster

Δημοσ.: 3081
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2016, 5:08 pm
Το μέλος Gunilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Ιούνιος 3rd, 2017, 1:13 pm

pc + android

Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσ.: 2038
Εγγραφη: Μάιος 24th, 2016, 3:37 pm
Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Karamanlikos » Ιούλιος 11th, 2017, 2:43 pm

xaris86 έγραψε:
SuperRogue έγραψε:To παιχνίδι που ψάχνεις είναι το Dragon's Dogma

το εχω κ στ προτεινω ανεπιφυλακτα
Θες λαθρο για γείτονα, τρέχα ψήφισε Αριστερά και ΣΥΡΙΖΑ
Άβαταρ μέλους
Karamanlikos
Fast poster

Δημοσ.: 3824
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 18th, 2015, 3:38 pm
Το μέλος Karamanlikos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες