Μια στρουμφίτα για την σούπα μου

Παιχνίδια ρόλων, ηλεκτρονικά, PC games/consoles, cheats, συζητήσεις και σχολιασμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: Μια στρουμφίτα για την σούπα μου

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Αύγουστος 22nd, 2017, 10:48 am

πέντε σελίδες μετά, θέλω να χώσω πρόκα στην πριζα και δεν ξέρω γιατί.
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Crazy poster

Δημοσ.: 5272
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 22nd, 2017, 11:14 am

Εικόνα

οι πριζες δεν ειναι καλο παιχνίδι για παιδιά,
να πάρε παιξε ενα παιχνιδάκι

http://el.y8.com/games/smurfette_cakes
.
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσ.: 2038
Εγγραφη: Μάιος 24th, 2016, 3:37 pm
Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naranjita » Αύγουστος 22nd, 2017, 11:17 am

δεν με αφηνει εχω φραγη.
πήγα και στην τεχνικη υπηρεσία δεν μου έδωσαν προκα
Καντε διαιτα..
Αποφευγετε να τρωτε χαλασμενα ονειρα και ασχημες αναμνησεις ειναι πλουσια σε λυπη...
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Crazy poster

Δημοσ.: 5272
Εγγραφη: Αύγουστος 6th, 2015, 10:26 am
Το μέλος Naranjita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 22nd, 2017, 11:34 am

μαντμουαζελ μηπως ειδες την στρουμφίτα;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Αύγουστος 22nd, 2017, 5:49 pm

Spark_ έγραψε: μαντμουαζελ μηπως ειδες την στρουμφίτα;

Εικόνα

Η Στρουμφίτα Δρακουμέλ την έκανε με ελαφρά....
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 9729
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 22nd, 2017, 7:12 pm

για οποιον/α δεν το εχει καταλαβει αυτό το σενάριο εχει τελειώσει στην σελιδα 3
https://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=75&t=336778&start=30#p7720842
και καθε ποστ που υπάρχει μετά την σελίδα 3
ειναι ποστ για διασκέδαση των πχορουμιτων.

ηταν ενα τρέιλερ του σεναρίου που έγραψα μακάρι να υπάρχουν και άλλοι που να γραφουν
φανταστικά σενάρια και να τα παιζουν εδω όπως κανω εγω.
ομως εχω πολλές ασχολίες που επιλέγω να κανω, όλες καλυτερες απο το να γραφω σενάρια

:D
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Naida » Αύγουστος 22nd, 2017, 8:03 pm

Spark_ έγραψε: για οποιον/α δεν το εχει καταλαβει αυτό το σενάριο εχει τελειώσει στην σελιδα 3
https://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=75&t=336778&start=30#p7720842
και καθε ποστ που υπάρχει μετά την σελίδα 3
ειναι ποστ για διασκέδαση των πχορουμιτων.

ηταν ενα τρέιλερ του σεναρίου που έγραψα μακάρι να υπάρχουν και άλλοι που να γραφουν
φανταστικά σενάρια και να τα παιζουν εδω όπως κανω εγω.
ομως εχω πολλές ασχολίες που επιλέγω να κανω, όλες καλυτερες απο το να γραφω σενάρια

:D

Ευτυχώς μας το διευκρινίζεις. Μπερδευτήκαμε.
Κάποια στιγμή θα νικήσουμε εμείς,
οι ελεύθεροι αυτής της γης.
Άβαταρ μέλους
Naida
Extreme poster

Δημοσ.: 32427
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2009, 10:28 am
Το μέλος Naida, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 22nd, 2017, 9:10 pm

ευχαριστουμε την παικτρια Κουλουρι για την συμμετοχή της και σε αυτό το παιχνίδι,
επαιξε στα 3 σενάρια/παιχνίδια που εχω παρουσιάσει εδω μεχρι τωρα,
ελπίζω οι εμπειρίες της απο το "Ταξιδιώτες του διαστήματος",
απο το "PHORUM SURVIVOR" και το "Μια στρουμφίτα για την σουπα μου" να ειναι τέτοιες που θα της θυμίζουν πως
επαιξε και αυτή στο παιχνίδι.

στιχοι: Ανδρεας Τσιλιφωνης
Άσε με να κάνω λάθος,
μην παριστάνεις το Θεό,
δε μ' αρέσουν οι σωτήρες,
δε γουστάρω να σωθώ.
Δεν πειράζει αν μετά θα μετανιώσω,
δεν τρέχει τίποτα, αν διπλά θα κουραστώ.
Δε με νοιάζει απογοήτευση αν νιώσω,
αφού ξέρω, πως έπαιξα κι εγώ.
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Αύγουστος 22nd, 2017, 9:51 pm

Α! ευχαριστούμε Σπάρκ!
Και η Νάιδα έπαιξε στους στρατιώτες του διαστήματος! Και μοιραστηκαμε ολοι την νικη!!
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 30th, 2017, 1:52 pm

ανακοινώνω την έναρξη νέου σεναρίου/παιχνιδιου εδω στο πχορουμ
με φαντασία και καλοκαιρινές περιπέτειες στα νησιά των κυκλάδων :smt045
!
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Αύγουστος 30th, 2017, 5:50 pm

άντε με το καλό!
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Παιχνίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες