Βιένη.

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Re: Βιένη.

Δημοσίευσηαπό Cavaliere » Φεβρουάριος 13th, 2015, 4:20 pm

FrozenAngel έγραψε: Διαφωνω και με τους δυο! :p4:

Mι' άνοστη σοκολατίνα με σαντιγί, ούτε για τζουραλίκια δεν κάνει. Κόντεψα να το σπάσω το μαγαζί.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 86327
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 3:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Von Mackensen » Φεβρουάριος 13th, 2015, 5:06 pm

Να ορίστε και άλλοι δυσαρεστημένοι πελάτες......
Άβαταρ μέλους
Von Mackensen
Fast poster

Δημοσ.: 3891
Εγγραφη: Αύγουστος 12th, 2006, 5:56 pm
Το μέλος Von Mackensen, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Phoenix » Φεβρουάριος 13th, 2015, 5:27 pm

Cavaliere Alessandrino έγραψε:
FrozenAngel έγραψε: Διαφωνω και με τους δυο! :p4:

Mι' άνοστη σοκολατίνα με σαντιγί, ούτε για τζουραλίκια δεν κάνει. Κόντεψα να το σπάσω το μαγαζί.

Η σαντιγι σε οσα μαγαζια δοκιμασα ηταν αθλια, σε αυτο συμφωνω, αν και γενικα δεν ειμαι φαν της!
Αλλα αυτα που πηραμε απο το αεροδρομιο, μου αρεσαν πολυ!
Ηταν αρκετα γλυκα βεβαια αλλα μου αρεσε η μαρμελαδα βερυκοκο που ειχε στη μεση, το εκανε πιο ιδιαιτερο απο ενα απλο σοκολατενιο κεικ.
Θα δοκιμασω να φτιαξω καμια παραλλαγη της στο σπιτι! :p2:
Pluviophile; (n) a lover of rain; someone who finds joy and peace of mind during rainy days...
Άβαταρ μέλους
Phoenix
Flirting with bitterness

Δημοσ.: 17970
Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2012, 12:11 pm
Το μέλος Phoenix, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere » Φεβρουάριος 13th, 2015, 5:38 pm

FrozenAngel έγραψε: Η σαντιγι σε οσα μαγαζια δοκιμασα ηταν αθλια, σε αυτο συμφωνω, αν και γενικα δεν ειμαι φαν της!
Αλλα αυτα που πηραμε απο το αεροδρομιο, μου αρεσαν πολυ!
Ηταν αρκετα γλυκα βεβαια αλλα μου αρεσε η μαρμελαδα βερυκοκο που ειχε στη μεση, το εκανε πιο ιδιαιτερο απο ενα απλο σοκολατενιο κεικ.

Του αεροδρομίου δεν τα έχω δοκιμάσει. Μιλώ για το γνωστό ξενοδοχείο. Που περιμένεις στην ουρά να φας μια τέτοια πάστα.
Θα δοκιμασω να φτιαξω καμια παραλλαγη της στο σπιτι! :p2:

Δεν κάνεις καμιά σπανακόπιτα;
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 86327
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 3:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Phoenix » Φεβρουάριος 13th, 2015, 6:02 pm

Του αεροδρομίου δεν τα έχω δοκιμάσει. Μιλώ για το γνωστό ξενοδοχείο. Που περιμένεις στην ουρά να φας μια τέτοια πάστα.

Ναι, εβαλα κ φωτογραφια πιο πανω, απο το ιδιο ξενοδοχειο ειναι.
Δεν κάνεις καμιά σπανακόπιτα;

Ανοιξε το φυλλο και ερχομαι! :lol:
Pluviophile; (n) a lover of rain; someone who finds joy and peace of mind during rainy days...
Άβαταρ μέλους
Phoenix
Flirting with bitterness

Δημοσ.: 17970
Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2012, 12:11 pm
Το μέλος Phoenix, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Φεβρουάριος 16th, 2015, 11:23 am

Cavaliere Alessandrino έγραψε: Για μακαρόνια ο κόσμος πάει στο Σαλονικιό των Τζιτζιφιών, όχι σε ιταλικό ρεστωράν.

Last year. Δυστυχώς έκλεισε. :smt010
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 35234
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κάποιος_Νίκος » Ιανουάριος 12th, 2018, 7:56 am

Αυθημερόν πρόσκληση από αυστριακούς συνεργάτες στο χώρο τους, αφότου τους παραπονεθήκαμε για το μέτριο support. Αναμένεται ξέχεσμα με το βαμβάκι και προσπαθώ να ρίξω το μπαλάκι να πάει άλλος κι όχι εγώ. Κανονικά πάω πρωί φεύγω βράδυ, αλλά με τις πτήσεις κλπ. μπορεί να τσιμπήσω μια διανυκτέρευση. Αν και μάλλον δεν θα υπάρχει χρόνος ούτε για καζανάκι, γράψτε το must μέρος για σέλφιζ, να προσποιούμαι σε κάτι ζηλιάρες ότι πήγα πενθήμερο.
Ό,τι δεν φωτοσυνθέτει παρασιτεί.

«Δὲν ἀμολᾶμε τὴν ὀργή μας ὅπως τὴν αἰσθανόμαστε (ἀσυναρτήτοις λόγοις) ἀλλὰ ὅπως θὰ τῆς ἐπιτρεπόταν νὰ γίνει κοινῶς ἀντιληπτή, ἄν ὄχι καὶ παραδεκτή.» Κλινοσοφιστής
Άβαταρ μέλους
κάποιος_Νίκος
Extreme poster

Δημοσ.: 36281
Εγγραφη: Ιούλιος 28th, 2010, 1:41 am
Τοποθεσια: Χαμένο νησί
Το μέλος κάποιος_Νίκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Ταξίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες