Κρητη Χειμωνα

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Κρητη Χειμωνα

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 11th, 2017, 6:08 pm

Λεω να παω τα Χριστουγεννα
Εχω παει πολλες φορες αλλα μονο καλοκαιρι και κυνηγαω τις θαλασσαρες
Τωρα πρεπει να προσανατολιστω αλλου
Τι προτινετε;
Αληθεια Ιεραπετρα κτλ τι θερμοκρασιες εχει η θαλασσα τετοια εποχη; :smt003.Γαιδουρονησι λογικα δεν θα υπαρχει δρομολογιο.

Θα καταθεσω στεφανι στο μνημειο του αδικομπαναρισμενου RHCL
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 41029
Εγγραφη: Αύγουστος 3rd, 2012, 1:21 pm
Το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Κρητη Χειμωνα

Δημοσίευσηαπό pavlos1988 » Οκτώβριος 11th, 2017, 6:32 pm

Μπορείς να επισκεφτείς τα ορεινά χωριά των Χανίων και του Ρεθύμνου, αλλά προσοχή διότι σε μερικά από αυτά πιάνει αρκετό χιόνι.
pavlos1988
Crazy poster

Δημοσ.: 5609
Εγγραφη: Αύγουστος 5th, 2008, 4:36 am
Το μέλος pavlos1988, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Luigi » Οκτώβριος 11th, 2017, 6:50 pm

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:

Θα καταθεσω στεφανι στο μνημειο του αδικομπαναρισμενου RHCL

:smt010
Albrecht έγραψε: Ένα θετικό στοιχείο είναι ότι κρύψαμε τις επιθετικές αρετές μας απ τους σκαουτερ της Μπαρτσα.Δεν θα ξέρουν από που θα τους έρθει
Άβαταρ μέλους
Luigi
Fast poster

Δημοσ.: 1065
Εγγραφη: Ιούλιος 10th, 2017, 3:08 pm
Το μέλος Luigi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Athina__P » Οκτώβριος 11th, 2017, 7:02 pm

Θα πας χωρίς γνωστό Κρητικό εκεί; Παράξενο... Αν έχεις γνωστό, το αφήνεις πάνω τους να σου βγάλουν πρόγραμμα, αλλά επειδή αυτοί έχουν τα στέκια τους που είναι της μόδας κάθε φορά, μπορεί να χασεις και κάποια καλά μέρη. Εγώ συμβουλεύομαι και το tripadvisor και δεν έχω χάσει. Χειμώνα δεν ξέρω κιόλας, το σκέφτομαι, γιατί έχουμε εξαντλήσει όλους τους γνωστούς προορισμούς. Μου φαίνεται λίγο μακριά και δεν ξέρω αν αξίζει. Ούτε οι ίδιοι οι Κρητικοί δεν θα σου το πρότειναν. Ίσως Χανιά που είναι πιο ζωντανό και γραφικό μέρος από όλες τις μεγάλες πόλεις της Κρήτης. Αν δεν έχεις ήδη πάει Χανιά, θα έλεγα σίγουρα Χανιά.
Athina__P
Crazy poster

Δημοσ.: 6257
Εγγραφη: Απρίλιος 26th, 2015, 12:48 pm
Το μέλος Athina__P, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mercury » Οκτώβριος 11th, 2017, 7:10 pm

Ειναι ωραια η κρητη το χειμωνα. Και το κλιμα ειναι πιο ηπιο σε σχεση με αλλα μερη, και πολλα πραματα εχει να κανεις στις πολεις. Μειονεκτημα οτι μπορει να σε πιασει κανενα απαγορευτικο.
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Δημοσ.: 36253
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2007, 12:01 am
Το μέλος Mercury, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τριτωνας » Οκτώβριος 11th, 2017, 7:25 pm

αει ρε τράβα να πιεις τσικουδιές μα ,μυρίσεις την πιο όμορφη μυρωδιά εξοχής , αλλά οι ιεραπετρίτες να ξέρεις σε κοιτάζουν στην τσέπη μόνο
Άβαταρ μέλους
Τριτωνας
Fast poster

Δημοσ.: 1062
Εγγραφη: Φεβρουάριος 4th, 2017, 1:42 am
Το μέλος Τριτωνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 11th, 2017, 8:48 pm

Athina__P έγραψε: Θα πας χωρίς γνωστό Κρητικό εκεί; Παράξενο... Αν έχεις γνωστό, το αφήνεις πάνω τους να σου βγάλουν πρόγραμμα, αλλά επειδή αυτοί έχουν τα στέκια τους που είναι της μόδας κάθε φορά, μπορεί να χασεις και κάποια καλά μέρη. Εγώ συμβουλεύομαι και το tripadvisor και δεν έχω χάσει. Χειμώνα δεν ξέρω κιόλας, το σκέφτομαι, γιατί έχουμε εξαντλήσει όλους τους γνωστούς προορισμούς. Μου φαίνεται λίγο μακριά και δεν ξέρω αν αξίζει. Ούτε οι ίδιοι οι Κρητικοί δεν θα σου το πρότειναν. Ίσως Χανιά που είναι πιο ζωντανό και γραφικό μέρος από όλες τις μεγάλες πόλεις της Κρήτης. Αν δεν έχεις ήδη πάει Χανιά, θα έλεγα σίγουρα Χανιά.

Εχω παει ρε αρκετες φορες ξανα
Χειμωνα δεν ξαναπηγα
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 11th, 2017, 8:51 pm

pavlos1988 έγραψε: Μπορείς να επισκεφτείς τα ορεινά χωριά των Χανίων και του Ρεθύμνου, αλλά προσοχή διότι σε μερικά από αυτά πιάνει αρκετό χιόνι.

Ζωνιανα και Ανωγεια εχω παει αρκτες φορες
Επισης εχω παει Ανω Βιαννο-Ανωπολη Σφακιων και εχω περασει και απο πολλα αλλα χωρις να κατσω
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Mercury » Οκτώβριος 11th, 2017, 10:31 pm

Και σε παραλιακα μερη ειναι ωραια το χειμωνα. Μολυβι ουρανος, φουρτουνιαδμενη θσλασσα
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Το μέλος Mercury, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Pedro » Οκτώβριος 11th, 2017, 11:15 pm

Εδώ να πας

http://odysseus.culture.gr/h/2/gh251.jsp?obj_id=9921

Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Pedro
New poster

Δημοσ.: 293
Εγγραφη: Νοέμβριος 28th, 2015, 4:18 pm
Το μέλος Pedro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Οκτώβριος 11th, 2017, 11:19 pm

Pedro έγραψε: Εδώ να πας

http://odysseus.culture.gr/h/2/gh251.jsp?obj_id=9921

Sent from my iPad using Tapatalk

Έχω Πάει, καλοκαίρι βέβαια, είχαν και γαϊδουράκια αν δεν ήθελες να περπατάς.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσ.: 26524
Εγγραφη: Μάρτιος 17th, 2010, 7:04 pm
Το μέλος Πάνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 11th, 2017, 11:23 pm

Ενδιαφερον ευχαριστω

Επισης αποφασισα να παω
Λαβυρινθο Γορτυνας
Εικόνα
http://www.kritipoliskaihoria.gr/2017/05/1941.html

Συμμαχικο νεκροταφειο Χανια
Εικόνα

Γερμανικο νεκροταφειο Μαλεμε
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό h4ck3rb0y » Οκτώβριος 11th, 2017, 11:34 pm

Ελα στο Ο.Φ.Η - Αρης να σε κυκλοφορήσω .(εννοείται χειμώνα μένεις μόνο Ηράκλειο)
music non stop
Άβαταρ μέλους
h4ck3rb0y
Fast poster

Δημοσ.: 3177
Εγγραφη: Μάρτιος 20th, 2007, 2:39 pm
Τοποθεσια: crimcity
Το μέλος h4ck3rb0y, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 11th, 2017, 11:40 pm

10/12 παιζουν AΡΗΣ-ΟΦΗ στην Σαλονικη
ΟΦΗ-ΑΡΗΣ παιζουν Πρωταπριλια

Ρεθυμνο θα μεινω
Αδελιανο Καμπο
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Mercury » Οκτώβριος 12th, 2017, 12:03 am

Ενα ησυχο χειμωνιατικο τριημερο θα ηθελα στη σητεια
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Ταξίδια

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες