Όνειρα

Ψυχή και άνθρωπος.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Όνειρα

Δημοσίευσηαπό Vanilla » Μάιος 19th, 2010, 10:55 pm

Δεν ήξερα πού να τα εντάξω..τέλος πάντων τα έβαλα εδώ σ'αυτό το χώρο..Εδώ άμα έχετε όρεξη θα γράφετε τα όνειρα που βλέπετε..

Ας πω εγώ..Κάποια μέρα..χθες ήτανε μάλλον..είδα ότι ο παππούς μου που μένει από κάτω μας στο θείο μου..ήρθε πάνω μας(στο πάνω σπίτι όπου μένουμε εμείς)και προσπαθούσε να κλείσει το παντζούρι του δωματίου της μητέρας μου,κι εγώ τον κρατούσα για να μην πέσει απ'το παράθυρο..

Κάτι άλλο που είδα είναι ότι εκτυλίχθησαν κάποια επισόδεια εκεί στη Σταδίου με βόμβες που σκάγανε μπροστά μας και ότι είχαμε γεμίσει όλοι πράσινο χρώμα..κάποιος μας έριξε πράσινο χρώμα..Έπειτα πλακωθήκαμε απο χαρτόκουτα ο ένας πάνω στον άλλον..Έπειτα το τοπίο καθάρισε όλο και φάνηκε ένα εστιατόριο..

Δε θυμάμαι άλλα..
Vanilla
Casual Poster

Δημοσ.: 662
Εγγραφη: Μάρτιος 24th, 2010, 10:58 am
Το μέλος Vanilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Όνειρα

Δημοσίευσηαπό παρτιζάνος » Μάιος 19th, 2010, 11:01 pm

Εικόνα
κλασική περίπτωση βλάβης

γάμησα εγώ ικα
Vaffanculo ρε
κουθμμούνια τον ήπιατε στον γράμμο
αι παράτα μας χοντρομαλάκα
Άβαταρ μέλους
παρτιζάνος
Fast poster

Δημοσ.: 2252
Εγγραφη: Δεκέμβριος 5th, 2009, 2:43 am
Το μέλος παρτιζάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Vanilla » Μάιος 19th, 2010, 11:14 pm

μωρέ ήθελα να σου βάλω μία φατσούλα πάσχουσα με γουρλωμένα μάτια αλλά δε μπαίνει..
χαχαχα!!!πολύ πλάκα μάγκα μου λέμε...χαχαχαχα..τα μάτια του πηγαίνουν πέρα δώθε ανάλογα με τη φορά της χαστούκας!!
:smt015
Vanilla
Casual Poster

Το μέλος Vanilla, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Μάιος 19th, 2010, 11:26 pm

να μη βλέπεις πολύ τηλεόραση πριν κοιμηθείς και να μην τρως βαριά.
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Extreme poster

Δημοσ.: 29951
Εγγραφη: Δεκέμβριος 24th, 2007, 7:23 pm
Τοποθεσια: Mars
Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 19th, 2010, 11:31 pm

που και που τράβα και καμιά παχιά.

το πάω για μπαν, τι λέτε;
Burning burning in the flame Now I know her secret name
You can tear her temple down But she'll be back and rule again

In my heart A deep and dark and lonely part Wants her and waits for After Dark
Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσ.: 16920
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2007, 2:29 pm
Τοποθεσια: δεεεν θυμάμαι. I doooon't remember.
Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Moiraia_Ola » Μάιος 19th, 2010, 11:32 pm

κάθε φορά που συμβαίνει κάτι άσχημο στη ζωή μου και αφού πρώτα φρικάρω κανονικά,
λίγο καιρό έπειτα βλέπω έναν άντρα με μακριά μαλλιά, τον ίδιο πάντα,
να μου δείχνει το δρόμο και να μου λέει πως όλα θα πάνε καλά..

αν δεν είναι θεός, άγιος κτλ..τότε σίγουρα είναι η δύναμη που κρύβω μέσα μου
μεταμορφωμένη σε αρσενικό..

όποτε συναντήσω αυτή τη μορφή στον ύπνο μου
ξέρω πως στο εξής όλα θα πάνε καλά
Στην πιό μικρή στιγμή μαζί σου,
έζησα όλη τη ζωή.
Άβαταρ μέλους
Moiraia_Ola
Maniac poster

Δημοσ.: 10234
Εγγραφη: Νοέμβριος 11th, 2009, 11:14 pm
Το μέλος Moiraia_Ola, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 19th, 2010, 11:33 pm

σπουκίιιι!

Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Moiraia_Ola » Μάιος 19th, 2010, 11:38 pm

Velvie έγραψε:σπουκίιιι!

παρακαλώ;
Στην πιό μικρή στιγμή μαζί σου,
έζησα όλη τη ζωή.
Άβαταρ μέλους
Moiraia_Ola
Maniac poster

Δημοσ.: 10234
Εγγραφη: Νοέμβριος 11th, 2009, 11:14 pm
Το μέλος Moiraia_Ola, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Μάιος 19th, 2010, 11:39 pm

Velvie έγραψε:που και που τράβα και καμιά παχιά.

Καλά πας, λίγο ακόμα να βάλεις τα δυνατά σου και το έχεις στο τσεπάκι. :smt003
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Extreme poster

Δημοσ.: 29951
Εγγραφη: Δεκέμβριος 24th, 2007, 7:23 pm
Τοποθεσια: Mars
Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 19th, 2010, 11:43 pm

Daria Pavlovna έγραψε:
Velvie έγραψε:που και που τράβα και καμιά παχιά.

Καλά πας, λίγο ακόμα να βάλεις τα δυνατά σου και το έχεις στο τσεπάκι. :smt003

:smt003

Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Vanilla » Μάιος 19th, 2010, 11:49 pm

moiraia_ola έγραψε:κάθε φορά που συμβαίνει κάτι άσχημο στη ζωή μου και αφού πρώτα φρικάρω κανονικά,

αυτό είναι κάτι μαγικό..στη ζωή μου δεν υπάρχει πια μαγεία..αλλά δε με πειράζει..
όλα μου φαίνονται ίδια..τι να την έχεις τη μαγεία τι να μην την έχεις..
ό,τι και να'σαι στη ζωή..όλα ίδια..
Vanilla
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάιος 20th, 2010, 1:35 am

moiraia_ola έγραψε:κάθε φορά που συμβαίνει κάτι άσχημο στη ζωή μου και αφού πρώτα φρικάρω κανονικά,

Το 1/3 της αληθειας. Συνήθως όμως αυτό ή αυτά που δεν πολυφαίνονται, κρύβουν τις τελικές απαντησεις....
όταν ο άνθρωπος έχει κέφια, φιάχνει κάτι θεούς... άλλο πράγμα...
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

Δημοσ.: 4335
Εγγραφη: Οκτώβριος 10th, 2009, 1:06 pm
Τοποθεσια: planet EARTH (έως τώρα...)
Το μέλος Ιστός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Vanilla » Μάιος 20th, 2010, 6:37 am

Να τι είδα σήμερα:
1)Είμαι τώρα μ'έναν συμφοιτητή μου και του εξηγώ ότι το κολύμπι είναι πιο δύσκολο από το μπάσκετ,γιατί στο κολύμπι μπορείς να ξεκουράζεσαι μόνο μία συγκεκριμένη στιγμή αυτή που σου ορίζει ο προπονητής σου,που σου λέει κάνε τόσες αναπνοές,και μετά πρέπει να συνεχίσεις τις ασκήσεις που σου βάζει,ενώ στο μπάσκετ δε σου βάζει κανείς ασκήσεις..παίζεις απλά ένα παιχνίδι με μια αντίπαλη ομάδα και το μόνο που κάνεις είναι τροχαδάκι πάνω κάτω σ'ένα μικρό γηπεδάκι..αυτό δεν είναι κουραστικό..

2)Είμαι τώρα με τη φιλενάδα του ξαδέρφου μου η οποία έχει κάποια περιττά κιλά αλλά τελευταία έχει χάσει αρκετά(παρ'όλ'αυτά είναι κούκλα η κοπέλα).Στο όνειρό μου εγώ τη βλέπω να έχει πάρει πάλι μερικά κιλά..Και της λέω..
Βανίλλα:Σα να πάχυνες πάλι λίγο..Κι εγώ πάχυνα..
Δε θυμάμαι να μου απάντησε τίποτα..
Μετά περάσαμε σε άλλο θέμα..
Υπήρχε ένα καρβέλι ψωμί..Και μου είπε ότι κάποιος(πιθανόν ο πατέρας της,δε θυμάμαι καλά)της έβαλε το ψωμί μέσα στο νερό για να μουλιάσει..Και εγώ της είπα ότι το δικό μου ψωμί διπλασιάστηκε..

3)Είμαι τώρα με ένα άλλο παιδί και μιλάμε γτια μαθήματα..Συγκεκριμένα του λέω πόσο πολύ με δυσκολεύουν οι εκθέσεις που μας βάζει η καθηγήτρια για το σπίτι αλλά ακόμα χειρότερες είναι αυτές που γράφω στο σχολείο,γιατί με πιάνει πανικός με το χρόνο.Ειδικά όταν το πάτωμα είναι βρεγμένο,λόγω της βροχής,και με σηκώνει η καθηγήτρια να διαβάσω την έκθεση που έχω γράψει,γίνομαι ρεζίλι γιατί γλιστράω και πέφτω κάτω..
Vanilla
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάιος 20th, 2010, 6:41 am

Θα στο εξηγησω αργότερα, γιατί τωρα δεν προφταίνω. :roll:
Και γαμώ τα όνειρα πάντως!!!!
όταν ο άνθρωπος έχει κέφια, φιάχνει κάτι θεούς... άλλο πράγμα...
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

Δημοσ.: 4335
Εγγραφη: Οκτώβριος 10th, 2009, 1:06 pm
Τοποθεσια: planet EARTH (έως τώρα...)
Το μέλος Ιστός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Et Tu, Healy » Μάιος 20th, 2010, 9:23 am

Μακριά από τα ναρκωτικά και τον Συνασπισμό.
Knock! Knock!
War's where?
The Twwinns!

Πάρτι κάνουν οι Ευρωπαϊκές ομάδες. Ξέρετε γιατί, δε μπορώ (και δε χρειάζεται) να το γράψω!
Άβαταρ μέλους
Et Tu, Healy
Maniac poster

Δημοσ.: 17256
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2007, 1:02 pm
Τοποθεσια: 41 Brighton Square, Rathgar.
Το μέλος Et Tu, Healy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Ψυχολογία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες