Έπιπλα κουζίνας

Διαφημίσεις ιστοσελίδων, αγγελίες: αναζήτηση - προσφορά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

Έπιπλα κουζίνας

Δημοσίευσηαπό agsgr » Μάρτιος 28th, 2012, 11:36 pm

Ένα αναπόσπαστο κομμάτι του σπιτιού μας και ένας χώρος στον οποίο βρισκόμαστε κάθε μέρα αποτελεί η κουζίνα στην οποία μπορεί να τρώμε, να μαγειρεύουμε, να πίνουμε καφέ με τους φίλους μας ή απλά πηγαίνουμε εκεί για να πιούμε ένα ποτήρι νερό. :D
Έτσι χρειάζεται να ψάξουμε καλά πριν απευθυνθούμε σε κάποιον που θα αναλάβει να μας κατασκευάσει τα έπιπλα κουζίνας που θα ταιριάξουν στο γούστο και τον χώρο μας.
Η εταιρεία Σταύρος Κραβαρίτης δημιουργήθηκε για αυτό ακριβώς το λόγο, να κατασκευάζει και να παρέχει έπιπλα κουζίνας στο σπίτι σας.
Περάστε από την έκθεση να δείτε και να διαλέξετε έπιπλα κουζίνας που ανταποκρίνονται στις οικονομικές σας δυνατότητες και σχεδιασμένα ειδικά για εσάς.

epiplo-kouzinas08.jpg
έπιπλα κουζίνας στα μέτρα του χώρου σας
agsgr
New poster

Δημοσ.: 3
Εγγραφη: Μάρτιος 28th, 2012, 11:02 pm
Το μέλος agsgr, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Έπιπλα κουζίνας

Δημοσίευσηαπό lenagreece1 » Μάιος 13th, 2012, 7:05 am

Καλημέρα σε όλους. Εχω και εγώ να κάνω μία,ίσως,αρκετά ενδιαφέρουσα πρόταση όσον αφορά την αγορά σας γιαέπιπλα κουζίνας . Δεν έχεται παρά να κοιτάξετε στο link.
lenagreece1
New poster

Δημοσ.: 4
Εγγραφη: Μάιος 8th, 2012, 3:30 pm
Το μέλος lenagreece1, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό lenagreece1 » Μάιος 14th, 2012, 1:55 pm

lenagreece1 έγραψε:Ξεχωριστή ιστοσελίδα για έπιπλα κουζίνας σε ένα από τα καλύτερα portals του χώρου των επίπλων.
Τελευταία επεξεργασία απο lenagreece1 την Μάιος 14th, 2012, 2:59 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
lenagreece1
New poster

Το μέλος lenagreece1, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό lenagreece1 » Μάιος 14th, 2012, 2:52 pm

lenagreece1 έγραψε:Εμπιστευτείτε τους ειδικούς για φθηνά έπιπλα . Λίστα με κατάλογο επίπλων σε κουζίνες, κρεβατοκάμαρες, έπιπλα κήπου, έπιπλα γραφείου και μικροέπιπλα.
lenagreece1
New poster

Δημοσίευσηαπό peris » Ιούλιος 14th, 2013, 5:49 pm

επιπλα κουζινας σε καλες τιμες!
peris
New poster

Δημοσ.: 2
Εγγραφη: Ιούλιος 14th, 2013, 5:45 pm
Το μέλος peris, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό frazis » Ιανουάριος 26th, 2015, 4:04 am

Αξιόπιστη κατασκευή, φιλικές τιμές, τεράστια ποικιλία σε έπιπλα κουζίνας
frazis
New poster

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: Ιανουάριος 26th, 2015, 3:57 am
Το μέλος frazis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό nikolakis89 » Ιανουάριος 8th, 2017, 3:43 pm

οκ. καλη η προταση σου δεν αντιλεγω, αλλα δεν θα επρεπε στην εποχη μας ειδικα να προβαλεις καπιον με χαμιλοτερες τιμες.... Δεν ειναι ολοι λεφταδες φιλαρακοι.. εγω επιεδη μενω σε νοικι δεν εχω αγορασει ακριβα επιπλα κουζινας,,,, και γενικα και δικο μου σπιτι να ειχα παλι δεν θα επενδυα σε ακριβα επιπλα,,,, να μην τα πολυλογο εγψ εχω βρει ενα μικρο μαγαζακι στη Νεα Ιωνια με πολυ φθινα επιπλακια μπορεις μαλιστα να δεις εδω http://www.studio-home-collection.gr/ και να μου πεις....
nikolakis89
New poster

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: Ιανουάριος 8th, 2017, 3:38 pm
Το μέλος nikolakis89, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Μικρές αγγελίες & Διαφημίσεις

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες