Νεα Ακροπολη

Παραφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Νεα Ακροπολη

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 9:49 pm

Τι ρολο βαραει αυτη η ομαδα?
Πιστευετε οτι ειναι επικινδυνοι ή απλα ακινδυνοι φευγατοι αχαχουχες?
Τι γνωριζετε γι αυτους και τι γνωμη εχετε?

Θελω απλα να πληροφορηθω οποτε καθε αποψη ευπροσδεκτη.
Εχω καποια κοντινα ατομα τα οποια βλεπω να ενδιαφερονται
Να αρχισω να ανησυχω? :lol:
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσ.: 5472
Εγγραφη: Ιούνιος 21st, 2007, 10:45 pm
Τοποθεσια: Z-10
Το μέλος OsamaBinSemen, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Νεα Ακροπολη

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Νοέμβριος 4th, 2008, 9:51 pm

ziritsa έγραψε:Τι ρολο βαραει αυτη η ομαδα?

Να αρχισω να ανησυχω?

Σαν καθε φιλοσοφικο θρησκευτικο κλπ σωματειο εχουν το δικαιωμα να εκφαζουν τις αποψεις τους !!!
Απο εκει και περα για οποιαδηποτε ..παρανομη εγκληματικη δραστηριοτητα θα διωχθουν οπως θα διωχθει κι ο ...Εφραιμ !!! :smt003
25 ΜΑΡΤΙΟΥ 1821= ΕΞΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΟΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ !!
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 60495
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 2:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ανακτας_Ανακτων » Νοέμβριος 4th, 2008, 9:52 pm

απομειναρια των new age
A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.

Ειπαν οι Χριστιανοι:
danai έγραψε: Nαι στα 26 έχω εμπειρίες που αν έγραφα βιβλίο θα ήταν μπεστ σελερ.
Άβαταρ μέλους
Ανακτας_Ανακτων
Fast poster

Δημοσ.: 2352
Εγγραφη: Οκτώβριος 25th, 2008, 11:09 pm
Το μέλος Ανακτας_Ανακτων, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Νοέμβριος 4th, 2008, 9:56 pm

ziritsa έγραψε:Εχω καποια κοντινα ατομα τα οποια βλεπω να ενδιαφερονται

Αν τα κοντινα σου ατομα ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΙ κι κατα δευτερον ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Η ΑΞΙΟΠΟΙΝΟ ... ποιος ο λογος ανησυχιας;; :D
25 ΜΑΡΤΙΟΥ 1821= ΕΞΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΟΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ !!
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 60495
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 2:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Η εποχή του υδροχόου » Νοέμβριος 4th, 2008, 9:57 pm

Είχα πάει ορισμένες φορές στη Χανιά σε συγκεντρώσεις τους για χαβαλέ.

1)Είναι σπασαρχίδιδες. Μου ζήταγαν επιμόνως το τηλ μου για να με παίρνουν κι εγώ έδωσα ενός φίλου και πρήζαν αυτόν. (αιτο τι μπινελίκι μου ριξε δε λεγεται)
2)Είναι τελείως βαρενοι
3) Η σχέση τους με αρχαιολαγνικές και ρατσιστικές οργανώσεις είναι προφανέστατες
Αριστοτέλης έγραψε:Ο βίσσωνας αμύνεται με κλωτσιές και πετάει με δύναμη μακριά τα περιττώματά του, σε απόσταση πάνω από εκατό μέτρα. Αυτά καίνε τόσο πολύ, που προκαλούν εγκαύματα σε όλο το δέρμα το σκυλιών
Άβαταρ μέλους
Η εποχή του υδροχόου
Maniac poster

Δημοσ.: 17083
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 30th, 2007, 3:57 am
Τοποθεσια: Zurich
Το μέλος Η εποχή του υδροχόου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:03 pm

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
ziritsa έγραψε:Εχω καποια κοντινα ατομα τα οποια βλεπω να ενδιαφερονται

Αν τα κοντινα σου ατομα ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΙ κι κατα δευτερον ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Η ΑΞΙΟΠΟΙΝΟ ... ποιος ο λογος ανησυχιας;; :D

Το γεγονος οτι εισαι ενηλικος δεν σε καθιστα αυτοματως και ατομο με κριτικη σκεψη.
Μπορεις να εχεις παει 40 χρονω και να εισαι ακομα αφελης και ευπιστος οσο ενα παιδακι.
Δικαιωμα του βεβαια του καθενος.
Στην συγκεκριμενη περιπτωση εχω δυο κοντιν αμου ατομα
Το ενα εχει ηδη φτασει σε σκληροπυρηνικες new age καταστασεις οποτε τζαμπα ο κοπος :lol:
Τα εχει για ψωμοτυρι κατι τετοια :lol:
Το δευτερο ατομο τωρα ειδε αφισες για κατι σεμιναρια και μου ζητησε να βολιδοσκοπησω την κατασταση.
OsamaBinSemen
Crazy poster

Το μέλος OsamaBinSemen, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:11 pm

Η εποχή του υδροχόου έγραψε:

Είχα πάει ορισμένες φορές στη Χανιά σε συγκεντρώσεις τους για χαβαλέ.

1)Είναι σπασαρχίδιδες. Μου ζήταγαν επιμόνως το τηλ μου για να με παίρνουν κι εγώ έδωσα ενός φίλου και πρήζαν αυτόν. (αιτο τι μπινελίκι μου ριξε δε λεγεται)
2)Είναι τελείως βαρενοι
3) Η σχέση τους με αρχαιολαγνικές και ρατσιστικές οργανώσεις είναι προφανέστατες

Αυτο ακριβως φοβομουνα
Να πω την αληθεια εχω σκεφτει καμποσες φορες να περασω απο τα ''σεμιναρια'' τους ειτε για να ενημερωθω ειτε για να γελασω
Δεν το εκανα ποτε ομως γιατι ακριβως φοβομουνα οτι θα πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου και αντε ξεμπερδευε μετα.
Το πρηξιμο που κανουν τα κεντρα αδυνατισματος(που δεν καταλαβαινουν ουτε απο βρισιμο ουτε απο απειλες ουτε τιποτα)συνδυασμενο με φιλοσοφικοπαπαρες

Αυτο με τις ρατσιστικες τασεις δεν το ειχα αντιληφθει
(ισως βεβαια θα επρεπε να με ειχε προιδεασει το ονομα τους :smt017 :lol: )

Απο τα γραπτα σου λοιπον συμπεραινω οτι δεν τους θεωρεις ''λαιτ'' αλλα σκληροπυρηνικους
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Babylinos » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:13 pm

ρε φίλε όταν μιλάνε για
συναισθηματική αρμονία , μυστηριακό θέτρο , ανάπτυξη μνήμης , φέγκ σούι , ζέν , σκεπτομορφές και άλλες παρόμοιες μαλακίες
σαν τί περιμένεις να είναι ? :o
ollinos.blogspot.gr - - In duobus angustiis Tricalorum , Sacafliam interfecerunt
Άβαταρ μέλους
Babylinos
Crazy poster

Δημοσ.: 9597
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2008, 11:08 am
Το μέλος Babylinos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:15 pm

Εχουν πραγματευτει βεβαια στα ''μινι-σεμιναρια'' τους σχεδον το ο,τιδηποτε
Εχουν φοβερους κραχτες
Και ετσι πρεπει
Αμα θες να προσελκυσεις πελατεια ,οσο μεγαλυτερο το target group σου ,τοσο το καλυτερο :lol:
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Black Metal Κommando » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:16 pm

ziritsa έγραψε:οσο μεγαλυτερο το target group σου

Μεγαλύτερο σε ηλιθιότητα.
Το μέλος αποχώρησε.
Black Metal Κommando
Crazy poster

Δημοσ.: 6373
Εγγραφη: Μάρτιος 11th, 2007, 5:54 pm
Τοποθεσια: Έξω από εδώ.
Το μέλος Black Metal Κommando, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:23 pm

Babylinos έγραψε:ρε φίλε όταν μιλάνε για
συναισθηματική αρμονία , μυστηριακό θέτρο , ανάπτυξη μνήμης , φέγκ σούι , ζέν , σκεπτομορφές και άλλες παρόμοιες μαλακίες
σαν τί περιμένεις να είναι ? :o

εσυ δεν θα γουσταρες δηλαδης λιγη παραπανω συναισθηματικη αρμονια στη ζωη σου? :lol:

....I see your point παντως
Απλως δεν τους εχω ολους το ιδιο
Τους κατατασσω αναλογως με τον βαθμο του κολημματος τους
Λιγουλακι new age δεν με ενοχλει
Δεν ειναι κακο θεωρω να εχεις καπως ανοιχτο μυαλο
Τοσο ανοιχτο ωστε να μπορεις να παρεις τα θετικα της καθε φιλοσοφιας επειτα απο το απαιτουμενο φιλτραρισμα
Οχι τοσο ομως ωστε να σου πεταει ο καθε τυχαρπαστος τα σκατα και τα σκουπιδια του μεσα στο κεφαλι σου :lol:
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:25 pm

Εχετλαίος Ενυάλιος έγραψε:

:P

Μεγαλυτερο σε ποσοτητα
Αν ειναι οπως εχω καταλαβει τοτε η ηλιθιοτητα ειναι απαιτουμενη προυποθεση :lol:
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Black Metal Κommando » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:26 pm

ziritsa έγραψε:

Μεγαλυτερο σε ποσοτητα
Αν ειναι οπως εχω καταλαβει τοτε η ηλιθιοτητα ειναι απαιτουμενη προυποθεση :lol:

Πάρε και τον Ρουφιάνο μαζί, θα είστε αχτύπητο δίδυμο εκεί μέσα. :lol:
Το μέλος αποχώρησε.
Black Metal Κommando
Crazy poster

Δημοσ.: 6373
Εγγραφη: Μάρτιος 11th, 2007, 5:54 pm
Τοποθεσια: Έξω από εδώ.
Το μέλος Black Metal Κommando, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό OsamaBinSemen » Νοέμβριος 4th, 2008, 10:30 pm

ziritsa έγραψε:

Μεγαλυτερο σε ποσοτητα

Πάρε και τον Ρουφιάνο μαζί, θα είστε αχτύπητο δίδυμο εκεί μέσα. :lol:

Φανταζομαι
Ο ρουφιανος θα κανει απευθειας ντου στις λιστες με τα προσωπικα στοιχεια και εγω προκειμενου να την παλεψω θα εχω παει ολοχεστη
Εξυπακουεται οτι καποια στιγμη δεν θα κρατηθω αλλο και θα αρχισω να γελαω σαν το ζαβο :lol:
OsamaBinSemen
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Babylinos » Νοέμβριος 4th, 2008, 11:10 pm

ziritsa έγραψε:εσυ δεν θα γουσταρες δηλαδης λιγη παραπανω συναισθηματικη αρμονια στη ζωη σου? :lol:

γουστάρω και παραγουστάρω !
αλλά όχι με φέγκ σούγια και σκεπτομορφές !

:smt005 :smt005

----------------------
babylinos + babylina =συναισθηματική αρμονία
ollinos.blogspot.gr - - In duobus angustiis Tricalorum , Sacafliam interfecerunt
Άβαταρ μέλους
Babylinos
Crazy poster

Δημοσ.: 9597
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2008, 11:08 am
Το μέλος Babylinos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Εναλλακτικές επιστήμες

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες